Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Blog Sanatçı İncelemeleri Yerli Sahneden Oltamıza Takılan İsimler

 • Sanatçı Gaye Su Akyol, Adamlar, Palmiyeler, Büyük Ev Ablukada Fırtınayt, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Can Güngör, Bubituzak, Nilipek., She Past Away
 • YazarBabylon Blog
 • Tarih17 Mart 2016 14:00
Yerli Sahneden Oltamıza Takılan İsimler

Yerli sahnenin şu sıralar en çok konuşulanlarından adını yeni duymaya başladıklarımıza uzanan bu listemizde oltamıza takılan grup ve müzisyenleri inceliyoruz.

Yazı: Busen Dostgül

Son birkaç yıldır yerli müzik dünyasında karşımıza çıkan ve farklı türlerde müzik yapan isimleri sosyal medya hesapları olmadan yakalamak gerçekten çok güç. Birden fazla grupla çalan müzisyenler, her albümünde farklı bir tat yakalamak isteyen gruplar ve dahası sayesinde İstanbul’da neredeyse her hafta birbirinden nefis yerli konserler gerçekleşiyor. Herkesin konuştuğu, kimisinin ilk kez dinlediği veya tesadüfen konserine denk geldiği gruplar ve müzisyenler gün geçtikçe artmaya ve güzel müzikler yapılmaya devam ediyor. Biz de bir süredir görüş alanımızda olan yerli sahneden isimleri yakından incelemek istedik.

BÜYÜK EV ABLUKADA

Kim? Canavar Banavar, Afordisman Salihins, Galvaniz Gelbiraz, Bas Bariton, Bentek Sizhepiniz ve Gelicem Nerdesin.

Nereli? İstanbul ve Eskişehir.

Albüm? 2012 çıkışlı Full Faça albümüyle yerli sahnede isimlerini duyuran ve kısa sürede müzikseverlerin favori gruplarından biri haline gelen Büyük Ev Ablukada, ilerleyen yıllarda çeşitli canlı kayıtlar yayınladı.

Klip? Büyük Ev Ablukada’nın canlı performansları dışında yayınlanmış herhangi bir klibi bulunmuyor ancak bu performanslar zaten müzikseverlerin favorisi haline gelmiş durumda.  

Şarkı sözleri? Şarkı sözlerini genellikle aralarındaki sohbetlerden, başlarına gelen olaylardan esinlenerek yazan grubun, bazı şarkılarının sözleri ise empati gücü yüksek cümlelerden oluşuyor. 

Bugünün en sıkılanı ben miyim? 
Samimiyetsiz miyim yoksa kel miyim? 
Laf anlamaz huysuz dedeler gibi 
Bi bakıma da fiyakalı bir tripteyim 

Canlı performans? Yerli sahnenin belki de en sürprizli canlı performans gruplarından olan BEA, grup üyelerinin dinleyiciler ile sıkça konuştuğu performansı, esprili tavırları ve dahası ile verdikleri konserlerin neredeyse tamamının biletlerinin kısa sürede tükenmesini sağlamıştı. Grup 2012’de “elektrikli” olarak adlandırdıkları kalabalık konserlerinin ardından son yıllarda yöneldiği akustik performanslarla, Canavar Banavar, Afordisman Salihins, Galvaniz Gelbiraz olarak dinleyiciler ile buluşuyor. BEA’nın en iyi canlı performanslarından biri olan “Radyo Eksen Falanı”nı da hatırlamakta fayda var.

En sevilen parça? Grubun 2012 çıkışlı albümleri Full Faça’da yer alan “Çıldırmıcam”, müzikseverlerin en sevdiği BEA şarkılarının başında geliyor.

PALMİYELER

Kim? Mertcan Mertbilek, Tarık Töre, Rana Uludağ, Barış Konyalı.

Nereli? İzmir.

Albüm? Kendileri ile aynı ismi taşıyan ilk EP’lerini geçtiğimiz sene Mart ayında yayınlayan Palmiyeler, bu sıralar yeni albümünü tamamlamak için çalışıyor.

Klip? Grubun EP’sinde yer alan “Yapamam” isimli parça için çekilen oldukça renkli klip, aynı zamanda grup üyelerinin kamera karşısına geçtiği ilk video olma özelliğini de taşıyor.

Şarkı sözleri? Dağınık ve içten şarkı sözleri ile aslında o an akıldan geçenleri söylüyormuşçasına, kahkahalar atarak söyledikleri şarkıları ile Palmiyeler’in her defasında anlattığı bambaşka bir anısı oluyor gibi.

Aşkından ölüyorum ben

Uzaydan bakıyorum ben

Sahilde bekliyorum ben

Canlı performans? Grup üyelerinin her konser için neredeyse ayrı ayrı seçtiği özel kostümler ile sahneye çıktığı Palmiyeler konserlerinde sahnenin olmazsa olmazı şişme palmiye ağaçları. Zaman zaman Tarık Töre ve Mertcan Mertbilek’in bizzat hazırladığı resimlerin dekor olarak kullandığı konserlerde sahneyi rengarenk görmek mümkün.

Yerli Sahneden Oltamıza Takılan İsimler

En sevilen parça? Palmiyeler’in EP’sinin açılışını yapan “Palmiyeler” parçası, grubun kimliğini sıkı bir şekilde yansıtması açısından favori parçalardan biri.

GAYE SU AKYOL

Kim? Gaye Su Akyol, Ali Güçlü Şimşek, Görkem Karabudak, Barlas Tan Özemek.

Nereli? İstanbul.

Albüm? Develerle Yaşıyorum isimli albümünü Büyük Ev Ablukada’nın kurduğu Olmadı Kaçarız Plakçılık etiketiyle Mayıs 2014’te yayınlayan Gaye Su Akyol’un albümde yer alan 9 parçası hala birçok müzikseverin favorileri arasında.

Klip? Albümle aynı ismi taşıyan parçası için geçtiğimiz sene bir klip yayınlayan GSA, daha sonra “Ölü Bir Adama” ve “Yıllar Yılan” parçaları için hazırladığı videolar ile karşımıza çıkmıştı.

Şarkı sözleri? Geçmişe ve geleceğe dokunan şarkı sözleri ile akıllarda kalmayı başaran GSA’nın her defasında soracak bir suali var diyebiliriz.

Zaman asla affetmez 
Tozun' almaz ruhun duymaz 
Zaman asla affetmez 
Ve sana bundan bahsetmez

Canlı performans? Grubun kendine has bir şekilde giyinip çıktığı canlı performanslarında genellikle Gaye Su’nun dinleyicilere anlattığı hikayeler, samimi tavırlar ve içten performansı akıllarda kalan detaylar oluyor.

Yerli Sahneden Oltamıza Takılan İsimler

En sevilen parça? Gaye Su Akyol’un “Develerle Yaşıyorum” parçasında geçen “o uzaya gidilecek” cümlesinin müzikseverler tarafından benimsenmesi, bu parçanın en sevilen GSA kayıtlarından biri olmasını sağladı.

CAN GÜNGÖR

Kim? Can Güngör, Can Aydınoğlu, Ozan Tekin, Deniz Güngören, Tufan Büyükgüngör, Berkay Küçükbaşlar.

Nereli? İstanbul.

Albüm? Büyük Ev Ablukada’nın plak şirketi Olmadı Kaçarız’dan çıkan bir diğer albüm de Can Güngör’ün Silik Düşler albümüydü. 12 şarkının yer aldığı albüm geçtiğimiz sene Şubat ayında yayınlandı.

Yerli Sahneden Oltamıza Takılan İsimler

Klip? Şu ana kadar herhangi bir klip yayınlamayan Can Güngör’ün Babylon Stüdyo ve Sofar İstanbul başta olmak üzere çeşitli canlı kayıt videoları var.

Şarkı sözleri? Genellikle dinleyiciler ile dertleşir gibi söylediği şarkılarında birçok farklı konuya değinen Can Güngör’ün anlatacak çok şeyi olduğu gerçeği her parçasına yansıyor.

Ah aklımda silip düşler
Geriye geriye dönüşler var
Devrimimin ortasından
Ta en başa kaçışlar var

Canlı performans? Şarkılarını naif bir tonda söyleyen Can Güngör’ün canlı performanslarında da bu keyifli ve içten tavırdan hiçbir şey kaybetmediğini görüyoruz.

En sevilen parça? 2015 çıkışlı ilk Can Güngör albümüne de ismini veren parça, şarkıcının en sevilen kayıtlarından.

BUBİTUZAK

Kim? Ali Güçlü Şimşek, Emrah Atay, Görkem Karabudak.

Nereli? İstanbul.

Albüm? Gaye Su Akyol’dan da tanıdığımız ikili Görkem Karabudak ve Ali Güçlü Şimşek’in yer aldığı Bubituzak’ın ilk albümü Uzay Yolları Taşlı, 2013 sonunda Pasaj’dan yayınlanmıştı.

Yerli Sahneden Oltamıza Takılan İsimler

Klip? Bubituzak’ın şimdiye kadar yayınladığı çeşitli klipler ve canlı performans videosu bulunuyor. Bu kayıtlar arasından klibiyle akıllarımızda kalan parça ise “Tayyare” oluyor.

Şarkı sözleri? Genellikle Ali Güçlü Şimşek’in seslendirdiği ve Görkem Karabudak’ın geri vokalleri ile katkıda bulunduğu parçalarda ikili ilişkilerden yaşadığımız dünyaya kadar birçok konuya göndermeler yapan şarkı sözleri görüyoruz.

Bir gerçek var 
Ne kadar kaçarsan seni o kadar kovalar 
Nefesi hep ensende 
Sevsen de sevmesen de 

Canlı performans? Konserlerinde bolca doğaçlama yapan Bubituzak üyeleri, genellikle konserlerinde o an içlerinden geldiği gibi çalıyor. Tophane Rıhtım Stüdyosu’ndaki konser kayıtlarını da hatırlamakta fayda var.

En sevilen parça? Üçlünün yayınladığı ilk albüm olan Uzay Yolları Taşlı’da yer almayan ve neredeyse grubun bir araya geldiği ilk döneme tekabül eden “Kulaç” parçası, favori Bubituzak kayıtlarından.

NİLİPEK.

Kim? Nil İpek Hülagü, Ozan Tekin, Can Aydınoğlu, Tufan Büyükgüngör, Berkay Küçükbaşlar.

Nereli? İzmir.

Albüm? Nilipek.’in ilk albümü Sabah geçtiğimiz senenin sonuna doğru yayınlanmıştı. 10 parçanın yer aldığı albümde, şarkıcının albümü henüz yayınlanmadan herkes tarafından ezberlenmiş kayıtları da bulunuyor.

Yerli Sahneden Oltamıza Takılan İsimler

Klip? Nilipek.’in Sabah albümünde yer alan ve şarkıcının keyifli vokalleri ile birlikte akılda kalan melodilerle dolu şarkısı “Kınalıada”nın klibi de bir o kadar keyifliydi.

Şarkı sözleri? Hayaller, geçmiş ve gelecekle ilgili söyleyecek çok şeyi olduğunu belli eden Nilipek’in parçalarındaki hikayeleri dinlemekten sıkılmayacağınız kesin.

Sabah olsun bak, açarız perdeleri,
Bizi korkutan gölgeler, yavaş yavaş kaybolur gider.
Sabah olsun bak, açarız perdeleri,
Bizi korkutan o sesler, yavaş yavaş susar ve biter.

Canlı performans? Akustik düzen ile sakin bir atmosferin hakim olduğu konserlerinde Nilipek.’in yaptığı şeylerden biri de kendisini dinlemeye gelenlerle paylaştığı anlık hissiyatları.

En sevilen parça? Nilipek.’in şimdiye kadar yayınlanmış olan kayıtları arasında en çok sevileni kuşkusuz bir Duman yorumu olan “Belki Alışman Lazım” olmuştu.

ADAMLAR

Kim? Tolga Akdoğan, Berkan Tilavel, Gürhan Öğütücü, Can Aydemir

Nereli? İstanbul.

Albüm? Adamlar’ın Fono Müzik etiketli ilk albümü Eski Dostum Tankla Gelmiş, 2014 Eylül’ünde yayınlanmıştı. Halimden Konan Anlar’ın ardından yoluna Adamlar grubu ile devam eden Tolga Akdoğan ve arkadaşları, bu albüm için 12 şarkı hazırladı.

Yerli Sahneden Oltamıza Takılan İsimler

Klip? Geçtiğimiz sene paylaştıkları klipleri “Öyle Normal”i saymayacak olursak, Adamlar grubunun bu sıralar yayınlanan “Koca Yaşlı Şişko Dünya” klibi grubun en sevilen kayıtlarından.

Şarkı sözleri? Vokalist Tolga Akdoğan’ın türlü hikayeler anlattığı şarkıları, zaman zaman karşılaşılan sıkıntıları da konu ediyor.

Abi kafanda kurbağa var 
Abi kafanda kurup kurup 
Vuruyosun oğa buğa 
Yaşlı bi kurbağa var 
Bin yaşında var 
Başında sis var kurbağanın 
Altında sen var 

Canlı performans?

Son dönemde sıkça karşımıza çıkan Sofar İstanbul performansları ile sıkça isimlerini duyduğumuz Adamlar’ın konserlerindeki doğal tavırları en sevilen özelliklerinin başında geliyor.

En sevilen parçası?

Adamlar’ın Youtube üzerinden neredeyse iki milyon kez dinlenen parçası “Öyle Normal”, dörtlünün müzikseverler tarafından en sevilen parçalarından.

SHE PAST AWAY

Kim? Volkan Caner, Doruk Öztürkcan.

Nereli? Bursa, İstanbul.

Albüm? Post-punk ikilisi She Past Away, 2010’da Kasvetli Kutlama EP’sinin ardından 2012’de ilk albüm Belirdi Gece’yi yayınlamıştı. Çalışmalarına ve konserlerine hız kesmeden devam eden grup, ikinci stüdyo albümü Narin Yalnızlık’ı geçtiğimiz sene paylaştı.

Klip? Grubun Belirdi Gece albümünde yer alan ve aynı yıl yayınlanan “Sanrı” isimli parçalarına çektikleri sıkı bir klip bulunuyor.

Şarkı sözleri? Dünyanın dört bir yanındaki dark-wave sahnelerinde hayranları bulunan She Past Away’in kayıtlarına karanlık şarkı sözleri eşlik ediyor.

Kahkahaları tepiniyor beynimde
Dönüyor durmadan duvarlar
Korkular yığılıyor üzerime
Üflüyor sinsi nefesini içime

Canlı performans? Geçtiğimiz senelerde Şili’den Fransa’ya, Yunanistan’dan Meksika’ya kadar birçok ülkede ve şehirde konser veren grup, canlı performanslarında da karanlık tavrını koruyor.

En sevilen parça? She Past Away’in synth’ler ve gitarlar ile uyumlu bir şekilde ilerleyen kayıtları arasında yer alan “Rituel”, Belirdi Gece albümünde yer alıyordu.

Yüzyüzeyken Konuşuruz

Kim? Kaan Boşnak, Engin Sevik, Can Kalyoncu, Can Tunaboylu.

Nereli? İstanbul.

Albüm? 2011 yılında bir araya gelen grup ilk kayıtlarını iki sene sonrasında Evdekilere Selam isimli albümde topladı. Grubun ikinci albümü ise 2014’te Otoban Sıcağı ismiyle yayınlanmıştı.

Klip? Çeşitli mekanlarda verdikleri canlı performans videoları ile karşımıza çıkan Yüzyüzeyken Konuşuruz, şimdiye kadar “Ölmemişiz”, “Ateş Edecek Misin?” gibi parçalarına klipler yayınladı.

Şarkı sözleri? Şarkılarında genç müzikseverlerin hoşuna gidecek detaylara yer veren vokalist Kaan Boşnak, empati yapılası konular dile getiriyor.

Ben bugün birkaç kere ölmüş olsam bile 
Yeni doğmuşum gibi -sev-, sigaranı yakar gibi 
Söyledim, ben şimdi bir sinema filmine 
Bilet almışım gibi heyecanlı ve bitkinim 
Haklıyım, balık gibi 
Tutulmuş daha yeni 
Denizinden uzaklaşmış 
Kovadayım… kovadayım… 

Canlı performans? Dinleyenlere kendilerine dair detaylar yakalayabilecekleri şarkılar sunan Yüzyüzeyken Konuşuruz konserleri zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız cinsten performanslardan.

En sevilen parça? Grubun en sevilen kayıtlarından biri olan “Ateş Edecek Misin?” parçası, 2013 çıkışlı Evdekilere Selam albümünde yer alıyordu. Parçanın klibi YouTube üzerinde bir buçuk milyon kişi tarafından izlendi.

LARA Dİ LARA

Kim? Dilara Sakpınar, Alican İpek, Ertuğrul Güney, Berke Can Özcan, Feryin Kaya.

Nereli? İstanbul.

Albüm? Yeni albümü için çalışmalarını sürdüren Lara Di Lara, geçtiğimiz sene Who We Are Who Are We’den Oraya Doğru EP’sini yayınlamıştı.

Klip? Yönetmenliğini Berkun Oya’nın yaptığı “Hayal” klibini birkaç ay önce yayınlayan Lara Di Lara’nın parça için seçtiği şarkı da bir o kadar nefisti.

Şarkı sözleri? Duygusal, içten ve derdini sakin bir şekilde anlatmayı seçen Lara Di Lara’nın şarkı sözlerinde anlatılan hikayelere kapılmamak elde değil. 

Bir sessiz perdedir bu
Önümde dalgalanan fırtınalar

Ne sen anlarsın ne ben
Derindendir bu gelen
Ve üstümüzü toprak gibi örten

Canlı performans? Genellikle akustik performansları ile sıkça karşımıza çıkan Lara Di Lara’nın, samimi konserlerinden aklımızda kalan kayıtlarından biri de Sofar İstanbul performansı.

En sevilen parça? Lara Di Lara’nın Ceylan Ertem’le bir araya geldiği “Bencil” parçasının canlı yorumu, şarkıcının en sevilen kayıtlarından biri.

PLAJ

Kim? Büşra Üzgün, Felat Delibalta, Mert Hallı, Ahmet Yaman.

Nereli? İstanbul.

Albüm? 2013 yılında kurulan ve birkaç yıldır aktif olarak müzik yapan İstanbullu topluluk Plaj’ın yayınlanmış bir albümü olmasa da 2014’te yayınladığı ve demolarının yer aldığı demolar 2014 EP’si bulunuyor.

Klip? Grubun şu ana kadar yayınlamış olduğu bir klibi bulunmuyor.

Şarkı sözleri? Başına gelenlerden yola çıkarak yazdığı şarkı sözlerini duyduğumuz Plaj vokalisti Büşra Üzgün’ün “Keşke” parçasından bir bölüm:

Ne yapsam bilemedim

Sakince kapıyı kilitledim

Anahtarı teslim ettim

Otobüse binip gittim

Canlı performans? Konserlerinde sakin tavırları ile izleyenleri kendilerine hayran bırakan üçlünün, Sofar İstanbul’daki canlı performanslarına göz atmayı unutmayın.

En sevilen parça? Sofar İstanbul’a konuk olduklarında da söyledikleri “Keşke”nin yanısıra “Olur Mu?” da grubun en sevilen parçalarından.

Gaye Su Akyol
EtkinlikKonser

Gaye Su Akyol

Geçmiş Etkinlik

ETKİNLİK SAYFASI
Adamlar
EtkinlikKonser

Adamlar

Geçmiş Etkinlik

ETKİNLİK SAYFASI
Gaye Su Akyol
EtkinlikKonser

Gaye Su Akyol

Geçmiş Etkinlik

ETKİNLİK SAYFASI
Babylon Sahnesi ve Büyük Ev Ablukada
BlogSanatçı İncelemeleri

Babylon Sahnesi ve Büyük Ev Ablukada

Bir yıl önce

 • KategoriBlog
 • YazarBabylon Blog
 • Tarih14 Mayıs 2017 14:00
OKU
Müzikle görsellik birleşince: Palmiyeler
BlogSoru & Cevap

Müzikle görsellik birleşince: Palmiyeler

Bir yıl önce

 • KategoriBlog
 • SanatçıPalmiyeler
 • YazarBabylon Blog
OKU
Çok konuşulan Büyük Ev Ablukada videoları
BlogSanatçı İncelemeleri

Çok konuşulan Büyük Ev Ablukada videoları

Bir yıl önce

 • KategoriBlog
 • YazarBabylon Blog
 • Tarih5 Nisan 2017 16:45
OKU
“En büyük tutkularımdan biri davul çalmak”: Can Güngör
BlogSoru & Cevap

“En büyük tutkularımdan biri davul çalmak”: Can Güngör

Bir yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikNilipek. - Can Güngör
 • SanatçıCan Güngör
OKU
Adamlar ve Akustik Performansları
BlogSanatçı İncelemeleri

Adamlar ve Akustik Performansları

Bir yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikBabylon Soundgarden 2017
 • SanatçıAdamlar
OKU
Garanti Caz Yeşili: Lucy Rose (Solo)
GaleriEtkinlik Galerileri

Garanti Caz Yeşili: Lucy Rose (Solo)

Bir yıl önce

 • Kategori10 Fotoğraf
 • EtkinlikGaranti Caz Yeşili: Lucy Rose (Solo)
 • Tarih7 Ekim 2016 15:46
KEŞFET
Nilipek I Babylon Ayaküstü #12
VideoBabylon Interviews

Nilipek I Babylon Ayaküstü #12

Bir yıl önce

İZLE
VİDEO SAYFASINA GİT
Gaye Su Akyol I Babylon Ayaküstü #4
VideoBabylon Interviews

Gaye Su Akyol I Babylon Ayaküstü #4

2 yıl önce

İZLE
VİDEO SAYFASINA GİT
Gaye Su Akyol yeni albümünü anlatıyor
BlogSoru & Cevap

Gaye Su Akyol yeni albümünü anlatıyor

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • SanatçıGaye Su Akyol
 • YazarBabylon Blog
OKU
Kaan Düzarat ve Tufan Demir’in sohbetine buyurun
BlogSoru & Cevap

Kaan Düzarat ve Tufan Demir’in sohbetine buyurun

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • YazarBabylon Blog
 • Tarih30 Nisan 2016 12:15
OKU
Palmiyeler ve fotoğrafın içine gizledikleri hikayeler
BlogSanatçı İncelemeleri

Palmiyeler ve fotoğrafın içine gizledikleri hikayeler

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikPazar Pazar Babylon: Palmiyeler & Ponza
 • SanatçıPalmiyeler
OKU
Mutluluğu Kendinde Bulan Grup, Palmiyeler!
BlogSoru & Cevap

Mutluluğu Kendinde Bulan Grup, Palmiyeler!

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikPazar Pazar Babylon: Palmiyeler & Ponza
 • SanatçıPalmiyeler
OKU
Kim bu Adamlar?
BlogSoru & Cevap

Kim bu Adamlar?

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikAdamlar
 • YazarBabylon Blog
OKU
Gaye Su Akyol'dan Karışık Kaset!
BlogSanatçı İncelemeleri

Gaye Su Akyol'dan Karışık Kaset!

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • SanatçıGaye Su Akyol
 • YazarBabylon Blog
OKU
Gaye Su Akyol’un gönlünden kopan şarkılar
BlogSanatçı İncelemeleri

Gaye Su Akyol’un gönlünden kopan şarkılar

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikGaye Su Akyol
 • YazarBabylon Blog
OKU
Bant Mag. Sunar: Demonation Festivali No: 6 / 2. Gün
GaleriEtkinlik Galerileri

Bant Mag. Sunar: Demonation Festivali No: 6 / 2. Gün

2 yıl önce

 • Kategori13 Fotoğraf
 • Etkinlik1890’ın katkılarıyla DEMONATION FESTİVALİ NO: 6 / 2. Gün
 • Tarih21 Ocak 2016 14:19
KEŞFET
Demonation Festivali No:6 İkinci Gününde Babylon’da!
BlogSanatçı İncelemeleri

Demonation Festivali No:6 İkinci Gününde Babylon’da!

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • Etkinlik1890’ın katkılarıyla DEMONATION FESTİVALİ NO: 6 / 2. Gün
 • YazarBabylon Blog
OKU
Nilipek.’in Albüm Lansmanından "Yeşil Çimler"
BlogO Gece

Nilipek.’in Albüm Lansmanından "Yeşil Çimler"

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikNilipek. Albüm Lansmanı
 • SanatçıNilipek.
OKU
Ebru Yıldız Türkiye'nin Alternatif Tınılarının Peşinde
BlogSoru & Cevap

Ebru Yıldız Türkiye'nin Alternatif Tınılarının Peşinde

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • YazarBabylon Blog
 • Tarih12 Kasım 2015 10:00
OKU
Nilipek.’ten ilk video; “Kınalıada”
BlogMüzik Haberleri

Nilipek.’ten ilk video; “Kınalıada”

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikNilipek. Albüm Lansmanı
 • SanatçıNilipek.
OKU
Gaye Su Akyol “Ölü Bir Adama” Parçasını Videoladı
BlogMüzik Haberleri

Gaye Su Akyol “Ölü Bir Adama” Parçasını Videoladı

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikGaye Su Akyol
 • YazarBabylon Blog
OKU
Rotamız Babylon Çeşme!
BlogEğlence Haberleri

Rotamız Babylon Çeşme!

2 yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikDoritos Presents: Babylon Soundgarden Çeşme 2015
 • YazarBabylon Blog
OKU
Palmiyeler - Yapamam
VideoBabylon Sessions

Palmiyeler - Yapamam

3 yıl önce

İZLE
VİDEO SAYFASINA GİT
Nilipek. - Durak
VideoBabylon Sessions

Nilipek. - Durak

3 yıl önce

İZLE
VİDEO SAYFASINA GİT
Record Store Day 2015
Video GaleriMüzik Haberleri

Record Store Day 2015

3 yıl önce

 • Kategori3 Video
 • YazarBabylon TV
 • Tarih14 Mayıs 2015 15:40
İZLE
Gaye Su Akyol
GaleriEtkinlik Galerileri

Gaye Su Akyol

3 yıl önce

 • Kategori7 Fotoğraf
 • EtkinlikGaye Su Akyol
 • Tarih15 Nisan 2015 15:37
KEŞFET
Demonation Festivali No:5
Video Galeri

Demonation Festivali No:5

3 yıl önce

 • Kategori5 Video
 • EtkinlikDemonation Festivali No:5
 • YazarBabylon Blog
İZLE
Can Güngör - Belki de Sensin
VideoBabylon Sessions

Can Güngör - Belki de Sensin

3 yıl önce

İZLE
VİDEO SAYFASINA GİT
Gaye Su Akyol
GaleriEtkinlik Galerileri

Gaye Su Akyol

3 yıl önce

 • Kategori8 Fotoğraf
 • EtkinlikGaye Su Akyol
 • Tarih16 Ocak 2015 11:05
KEŞFET
Gaye Su Akyol'dan Çilingir Sofrası Şarkıları…
BlogMüzik Haberleri

Gaye Su Akyol'dan Çilingir Sofrası Şarkıları…

3 yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikGaye Su Akyol
 • YazarBabylon Blog
OKU
Gaye Su Akyol’dan İkinci Video; “Biliyorum”
BlogMüzik Haberleri

Gaye Su Akyol’dan İkinci Video; “Biliyorum”

3 yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikGaye Su Akyol
 • YazarBabylon Blog
OKU
Gaye Su Akyol, BBC World - Heart of Turkey Konuğu!
BlogMüzik Haberleri

Gaye Su Akyol, BBC World - Heart of Turkey Konuğu!

3 yıl önce

 • KategoriBlog
 • SanatçıGaye Su Akyol
 • YazarBabylon Blog
OKU
Yüzyüzeyken Konuşuruz - Tarla
VideoBabylon Sessions

Yüzyüzeyken Konuşuruz - Tarla

4 yıl önce

İZLE
VİDEO SAYFASINA GİT
Yüzyüzeyken Konuşuruz - Para Hala Bende
VideoBabylon Sessions

Yüzyüzeyken Konuşuruz - Para Hala Bende

4 yıl önce

İZLE
VİDEO SAYFASINA GİT
Bubituzak Röportajı!
BlogSoru & Cevap

Bubituzak Röportajı!

4 yıl önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikBubituzak Albüm Lansman Konseri
 • SanatçıBubituzak
OKU
A-wa ve Müziğin Kız Kardeşleri
BlogSanatçı İncelemeleri

A-wa ve Müziğin Kız Kardeşleri

11 ay önce

 • KategoriBlog
 • SanatçıA-WA
 • YazarBabylon Blog
OKU
Björk’ün Utopia’sının başlangıcı: The Gate
BlogMüzik Haberleri

Björk’ün Utopia’sının başlangıcı: The Gate

11 ay önce

 • KategoriBlog
 • YazarBabylon Blog
 • Tarih19 Eylül 2017 15:57
OKU
Yakın Mercek: Juju & Jordash
BlogSanatçı İncelemeleri

Yakın Mercek: Juju & Jordash

11 ay önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikBabylon Soundgarden 2017
 • SanatçıJuju & Jordash
OKU
Sonido Trópico ve Dans Bayrağını Gururla Taşıyan 5 Etkinlik
BlogSanatçı İncelemeleri

Sonido Trópico ve Dans Bayrağını Gururla Taşıyan 5 Etkinlik

11 ay önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikBabylon Soundgarden 2017
 • YazarBabylon Blog
OKU
Yakın Mercek: Derrick May
BlogSanatçı İncelemeleri

Yakın Mercek: Derrick May

11 ay önce

 • KategoriBlog
 • EtkinlikBabylon Soundgarden 2017
 • SanatçıDerrick May
OKU
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.