Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event 21. Akbank Caz Festivali BassDrumBone

TarzCaz

PROGRAM
  • Tarih 16 Ekim 2011 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon Asmalımescit
  • Sanatçı BassDrumBone
BassDrumBone

BassDrumBone alışılmış kalıplara sığdırılamayan, kendine has tarzıyla 34 yıllık bir müzikal yolculuk olarak tanımlanabilir.

New York

Mark Helias’ın kontrbasta, Gerry Hemingway’in davullarda ve Ray Anderson’ın trombonda yer aldığı BassDrumBone, birbirinden çok farklı olmasına rağmen olağanüstü bir uyum içinde performans sergileyen üç müzisyenin bir araya gelmesiyle oluştu. 13. Akbank Caz Festivali’nde de sahne alan ve büyük beğeni toplayan topluluk, şu ana kadar birçok prestijli müzik ödülüne layık görüldü. Kuruldukları günden bu yana 5 albüm yayınlayan avangart cazın öncü ismi BassDrumBone’un son albümü “The Other Parade” ise 2011’de yayınlandı. Topluluk, 21. Akbank Caz Festivali’nin enerjisi yüksek performanslarından birini sergilemek üzere Babylon sahnesine konuk olacak.

 

Ray Anderson : Trombon

Gerry Hemingway : Davul

Mark Helias : Kontrbas, Bas Gitar

 

*** BASSDRUMBONE ETKİNLİĞİ "SESSİZ KONSER"DİR.DUYARLILIĞINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Program:

  • 20:00 Kapı Açılış
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.