Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event 22. Akbank Caz Festivali Gregory Porter

TarzBlues, Caz

PROGRAM
  • Tarih 11 Ekim 2012 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon Asmalımescit
  • Sanatçı Gregory Porter
Gregory Porter

Müzik otoriteleri tarafından “bir sonraki en büyük erkek caz vokali” olarak nitelendirilen Gregory Porter, caz müziğine olan tutkusunu annesinin Nat King Cole plakları ile keşfetti.

Bu tutkusu ve bağlılığı sayesinde caz, funk, R&B, blues ve gospel tınıları taşıyan kendine has bir tarz geliştirdi. Kariyerine San Diego’nun küçük caz kulüplerinde başlayan Porter, 1999 yılında Broadway’de sahnelenen Tony ödüllü “It Ain't Nothin' But the Blues” müzikalinde başrollerden birine seçildi. Cole’un müziği ve anısı adına bir şov düzenleyen Gregory Porter, ilk albümü “Water”ı 2010 yılında Motéma Müzik etiketi ile yayınladı. Grammy adayı Porter’ın ikinci albümü “Be Good” ise 2012 yılında müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Porter, en büyük destekçilerinden biri olan Jamie Cullum ile beraber geçtiğimiz aylarda Cheltenham Caz Festivali’nde de sahne aldı. 

Gregory Porter: Vokal – Vocals // Yosuke Sato: Saksafon – Saxophone // Chip Crawford: Piyano – Piano // Aaron James: Kontrbas - Double Bass // Emanuel Harrold: Davul - Drums

Program:

  • 20:30 Kapı Açılış
  • 21:30 Gregory Porter
Disclosure ve Gregory Porter "Holding On"da Buluştu!
BlogMüzik Haberleri

Disclosure ve Gregory Porter "Holding On"da Buluştu!

2 yıl önce

  • KategoriBlog
  • YazarBabylon Blog
  • Tarih2 Temmuz 2015 11:31
OKU
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.