Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event 22. Akbank Caz Festivali DJ Maestro

TarzDans, Elektronik

PROGRAM
  • Tarih 12 Ekim 2012 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon Asmalımescit
  • Sanatçı DJ Maestro
DJ Maestro

Hollanda’nın en ünlü caz DJ’i olarak tanınan DJ Maestro, efsanevi caz plak şirketi Blue Note imzalı sekiz albüm çıkardı ve altı tanesi platin ünvanını kazandı.

Genç yaşta turntable ve mixer’lara ilgisi başlayan Maestro, funk, caz, latin ve elektronik müziği harmanlayarak dünyanın pek çok yerinde festivallerde yer aldı. En son yayınladığı albümü Digestive-After Dinner Dance’in gelirlerinin önemli bir kısmı AIDS hastalarına bağışlanıyor. DJ Maestro dance4life adlı sosyal sorumluluk projesinde etkin rol oyunuyor. Kendi deyimiyle “dance4life projesinin AIDS ile mücadelesi beni çok etkiliyor, müzik ve dans bu projeyle evrensel bir dile kavuşuyor, bununla beraber caz müziği de daha popüler akımlara yayılmayı başarıyor” diyerek verdiği desteği vurguluyor.

Program:

  • 22:45 Kapı Açılış
  • 23:45 DJ Maestro
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.