Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event 22. Akbank Caz Festivali Firewater

TarzBlues, Caz, Dans, Folk

PROGRAM
  • Tarih 12 Ekim 2012 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon Asmalımescit
  • Sanatçı Firewater
Firewater

Amerika çıkışlı Firewater, Cop Shoot Cop grubunun eski lideri Tod Ashley tarafından kuruldu.

1997’ten itibaren New York’ta çalışmalarını sürdüren grubun tek kalıcı üyesi olan Tod Ashley; vokal, söz yazarı, bas gitarist ve gitarist rolü üstleniyor. Firewater’da şimdiye kadar Duane Denison, Yuval Gabay, Jennifer Charles ve Gogol Bordello’dan Ori Kaplan gibi dikkat çekici müzisyenler yer aldı. Müziklerini punk rock ve dünya müziklerinin karışımı olarak nitelendirilebilecek grup, kabare müziği, ska, caz, folk, klezmer gibi çok çeşitli müzik türlerini punk rock’a dahil edip kendilerine has bir tarz yakaladı. Şimdiye kadar altı stüdyo albümü yayınlayan Firewater, özellikle Avrupa’da ve Amerika’da büyük başarı yakaladı. Eylül ayında yedinci albümlerini yayınlamadan önce Firewater, İstanbullu müzikseverlerle buluşacak. 

Tod A.: Vokal, Mellotron, Bas - Vocals, Mellotron, Bass // Oren Kaplan: Gitar – Guitar // Paul Wallfisch: Piyano, Org – Piano, Organ // Tamir Muskat: Davul, Perküsyon – Drums, Percussion

Program:

  • 21:30 Kapı Açılış
  • 22:30 Firewater
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.