Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event 22. Akbank Caz Festivali Electro Swing Night: Smokey Joe & The Kid

TarzDans, Elektronik

  • Tarih 14 Ekim 2012 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon Asmalımescit
  • Sanatçı
Electro Swing Night: Smokey Joe & The Kid

Fransa’nın Bordeaux şehrinden Smokey Joe ve Paris’ten The Kid, diğer adıyla Senbeï’nin ortak projesinde iki DJ dinleyiciyi, gangsterlerin sokakları yönettiği 1930’ların Chicago’suna götürüyor.

İkili hip hop, elektro ve swing’i orjinal bir biçimde birleştirerek dans pistini coşturuyor. İki buçuk yıl boyunca Avrupa ve Amerika’nın pek çok yerinde konser veren ikili şimdiye kadar beraber ve ayrı olarak Smokey Joe ve The Kid, Chinese Man, Caravan Palace, DJ Krush, Wax Tailor ve Bonobo gibi isimlerle aynı sahneyi paylaştı.

Babylon sahnesini dans pistine çevirecek olan ikili hiç şüphesiz festivalin en adrenalini yüksek performansını sergileyecek.

IRB (Smokey Joe): Elektronikler & Turntable - Electronics & Turntable // Senbeï  (The Kid) ): Elektronikler & Turntable - Electronics & Turntable

22. Akbank Caz Festivali kapsamında gerçekleşecek Electro Swing Night: Swing Zazou etkinliğine bileti olanlar, Electro Swing Night: Smokey Joe & The Kid etkinliğini de izleyebilirler.

Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.