Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event 22. Akbank Caz Festivali The Three Ladies of Blues

TarzBlues

  • Tarih 3 Ekim 2012 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon Asmalımescit
  • Sanatçı
The Three Ladies of Blues

The Three Ladies of Blues, birbirinden farklı üç olağanüstü ses ile dinleyenlere göz alıcı bir ziyafet sunuyor.

Görünüşleri gibi seksi, güçlü ve hareketli bir performans sunan grup, caz, blues ve gospel en iyi temsilcilerinden ve Bessie Smith, Billy Holiday, Diana Washington gibi efsane kadın vokallerinin anısını yaşatmayı başarıyor. Joan Faulkner kariyerine kilisede şarkı söyleyerek başladı ve 17 yaşında ilk şarkısını kaydetti. Harriet Lewis Amerikan ordusuna destek amaçlı konserler verdi ve Mariah Carey, Eric Clapton, Michael Jackson gibi sanatçıların konserlerinde açılış sanatçısı olarak yer aldı. Joanne Bell ilk defa sahneye 4 yaşında Singing in the Rain müzikali ile çıktı. Üniversitede operaya merak salan Bell, Carmen’i, Tosca’yı canlandırmış olsa da doğaçlama üzerine master eğitimi gördü.

Festivali muhteşem bir performansla ele geçirecek olan üçlü, zaman tünelinde katılımcıları Harlem’in eski yıllarına götürecek.

Joan Faulkner: Vokal - Vocals // Joanne Bell: Vokal - Vocals // Harriet Lewis: Vokal - Vocals // Gustav Csik: Piyano – Piano // Gustav Csik Trio

Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.