Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
PlayCANLI DİNLE RADYO BABYLON by ()
on

Event Babylon Soundgarden Babylon Soundgarden 2017

TarzAlternatif, Elektronik

Takvimine Ekle
 • Tarih 9 Eylül Cumartesi @10:00
 • Mekan Kilyos
 • #Global.ContentBox.Meta.Price 145,00 TL - 295,00 TL
Etkinlik BİLET SATIN AL
Babylon Soundgarden 2017

Festival ruhunu özleyenler hazırlıklara başlasın! Babylon Soundgarden 2017, 9 Eylül’de Kilyos’ta!

Bu yıl ilk kez kamplı olarak gerçekleşecek festivalde Gorgon City, The Drums, Sevdaliza, Kadebostany, Whilk & Misky, Wax Tailor ve Hey Douglas ve çok daha fazlası bizimle olacak.

Çadırınla 8 Eylül’de giriş yapabileceğin festival alanında özel DJ performansıyla seni karşılıyoruz. Gün boyu sürecek müzik ve teknoloji ile yaratıcılığın birbirine karışacağı aktivitelerle bir kere daha festivalin tam kalbine dokunuyoruz. Babylon Soundgarden'a yeni deneyimlere, dostluklara ve umuda açık herkesi bekliyoruz.


Gorgon City

Kye Gibbon ve Matt Robson-Scott’un projesi Gorgon City, house, dance-pop ve garage ağırlıklı altyapılarla dans pistlerini hareketlendiriyor. 2012 yılında The Crypt adını verdikleri EP ile çıkış yakalayan İngiliz duo, bu yıl yayınladıkları Kingdom albümleriyle başarısını devam ettiriyor.


The Drums

Kendi isimlerini taşıyan ilk albümleri ve “Let’s Go Surfing” parçalarıyla akıllara kazınan The Drums, 1979’un Britanyalı DIY gruplarının enerjik clatter-punk’ını hatırlatıyor. Yeni albümlerinin ilk teklileri “Heart Basel” ve “Blood Under My Belt” ile müzik listelerine hızlı bir giriş yapan ekip, The Smiths’in hiper-dramatik etkisini, The Verlaines ve The Clean’in edebi pop hareketleriyle buluşturuyor.

Whilk & Misky

“Clap Your Hands” parçasıyla çıkış yakalayan Whilk & Misky, 26 Mayıs’ta yeni EP’si "My Round” ile müzikseverlerle buluştu. Geleneksel enstrümanları minimal elektronik altyapılarla bir araya getiren ikili, Clap Your Hands ile Hype Machine’de 30 milyondan kez fazla dinlendi. Şarkının Solomun remiksi de Shazam, Billboard ve Mixmag’s Top Tracks of the Summer’da 15 hafta boyunca ilk beşte kaldı.

Sevdaliza

Elektronik, trip-hop, grime ve avant-garde üretimleriyle tanınan İran asıllı multidisipliner sanatçı Sevdaliza, felsefi sorgulamalarşarkı sözlerinde usta romancılardan etkileniyor. Sevdaliza, “The Suspended Kid” ve “Children of Silk” EP’lerinin ardından bu yıl “ISON” adını verdiği albümünü yayınladı.

Kadebostany

“Walking with a Ghost” ve “Castle in the Snow” gibi hit’lere imza atan Kadebostany, Sziget, Paleo, Fusion, Montreux Jazz Festival, Montreal en Lumiere festivallerinin yanı sıra Berghain, Rotonde, Hoxton, Zenith gibi prestijli sahnelerde yer aldı. Sınırlarını daha da genişletecek ve pop kültürünün sınırlarını zorlayacak yeni albümleri “Monumental”i dinleyiciyle buluşturmaya hazırlanan ekip, canlı performansıyla Babylon Soundgarden'da.

Wax Tailor

Downtempo, trip-hop ve hip hop sahnesine yön veren isimlerden Wax Tailor, bugüne kadar ikisi canlı, toplam altı albüm yayınladı. 50 ülkede 600’ün üzerinde performans gösteren Fransız prodüktör, Marina Quaisse, Charlotte Savary, Mr Gib ve Madwreck & Mattic gibi isimlerle ortak çalışmalarda da yer aldı. Soul, funk, hip-hop ve 60’ların pop müziği arasında köprü kurmayı başaran sanatçı, festivaldeki performansında da müziğinin en canlı örneklerini sunacak.

Hey Douglas

Son zamanların başarılı solo projelerinden Hey Douglas, 70'li yılların psikedelik, funk ve soul şarkılarını yine 70'lerin disko ritimleri ile harmanlıyor.

Biletler için Mobilet.

http://www.mobilet.com

Takvimine Ekle BİLET SATIN AL
The Away Days - babylon x bomontiada avlu
Benzer İçerik
EtkinlikKonser

The Away Days - babylon x bomontiada avlu

22 Temmuz

 • Mekanbomontiada
 • Tarih22 Temmuz
 • Saat21:30
Takvimine EkleETKİNLİK SAYFASI
Nusaibin - Midnight Session
Benzer İçerik
EtkinlikKonser

Nusaibin - Midnight Session

8 Temmuz

 • MekanBabylon
 • Tarih8 Temmuz
 • Saat23:59
ETKİNLİK SAYFASI
Palmiyeler - babylon x bomontiada avlu
Benzer İçerik
EtkinlikKonser

Palmiyeler - babylon x bomontiada avlu

Bugün

 • Mekanbomontiada
 • TarihBugün
 • Saat21:30
ETKİNLİK SAYFASI
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.