Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event Performans Basti (Tiefschwarz)

TarzHouse, Electronica

PROGRAM
  • Tarih 15 Ekim 2010 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon Asmalımescit
  • Sanatçı Ruede Hagelstein, Basti
Basti (Tiefschwarz)

Sanatın birçok alanında ailevi dayanışmanın çıkan eserlere ayrı bir anlam kattığının tarihte birçok kanıtı var; Coen Kardeşler, The Blues Brothers hatta ve hatta Wachowski Kardeşler.

Alman deep house müziğinde ise bu unvan tabi ki Schwarz kardeşlere gidiyor. Yani bildiğimiz ismiyle Tiefschwarz’a. Ali ve Basti kardeşlerden oluşan Alman house ikilisi Tiefschwarz, 2000’li yılların başından beri Avrupa’daki house sahnesini etkileyen en büyük güçlerden biri. Sürekli kendilerini yenilemeleriyle gerçek house müzik tutkunlarının her zaman el üstünde tuttukları, İstanbul’daki eğlenceli partileriyle Babylon performansları kulaktan kulağa yayılarak bir şehir efsanesine dönüşen Tiefschwarz, 14 yıllık bir geçmişe sahip. Kardeşlerin küçük olanı Basti yine eğlenceli bir gece vaadiyle Binboa sponsorluğunda uzun süredir house müziğe hasret kalan İstanbulluların imdadına yetişiyor. Şimdiye kadar François K, Luke Solomon, Derrick Carter gibi önemli ustalarla sayısız çalışmaya imza atan Tiefschwarz prodüktör kimliklerinin yanı sıra şimdiye kadar İbiza’dan, Miami’ye, New York’tan Amsterdam’a bir çok parti ve kulüpte çaldılar. Koyu Tiefshcwraz hayranlarının ve house severlerin asla kaçırmak istemeyeceği bu gecede Basti’ye, Berlin’den yine başarılı bir isim, Ruede eşlik ediyor. Ruede özellikle Berlin’de düzenlediği underground partilerle ve altkültüre olan büyük ilgisiyle tanınıyor. Disko elektro house bezeli setleriyle Basti için açılışı ve kapanışı yapacak Ruede’nin müzikleri ve gecenin devamındaki Basti’nin sağlam elektro house setiyle bir gecelik de olsa kendimizi Berlin’de hissedeceğiz.

Visuals by Emir Alp

Program:

  • 23:00 Kapı Açılış
  • 23:00 Warm Up:  Ruede Hagelstein
  • 23:30 Basti
  • After Party Ruede Hagelstein
Poppy
Benzer İçerik
EtkinlikKonser

Poppy

3 Ekim

  • MekanBabylon
  • Tarih3 Ekim
  • Saat20:30
Takvimine EkleETKİNLİK SAYFASIBİLET AL
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.