Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event Konser Graham Haynes / Hardedge @ Babylon

TarzCaz

  • Tarih 27 Eylül 2010 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon Asmalımescit
  • Sanatçı Graham Haynes
Graham Haynes / Hardedge @ Babylon

Caz davulcusu Roy Haynes‘in oğlu, New York’lu sanatçı Graham Haynes, cazda doğaçlama türünün başını çeken M-Base Collective’in kurucularından biri.

Güney Amerika ve Afrika müziklerine olan ilgisi onu müzikte sınırlara götürmüş ve deneysel müzik alanında ona birçok keşif yaptırmış. İki kere Alpert Award For The Arts ödülü kazanan müzisyen şimdiye kadar Cassandra Wilson ve The Roots gibi isimlerle de işbirlikleri yaptı. Elektronik ses tasarımcısı Hardedge ile geliştirdiği bu projede Haynes, ses ve sentezin içerisinde gerçeküstü bir yapının peşinde hem dinleyenleri hem de kendisini sürüklüyor. Haynes, kalıplardan sıyrılarak elektronik elementleri de müziğine konuk edip, post-tekno öğeleri ve dünya müziğini de performansına katıyor. 

The Cat Empire
Benzer İçerik
EtkinlikKonser

The Cat Empire

30 Ekim

  • MekanBabylon
  • Tarih30 Ekim
  • Saat20:30
Takvimine EkleETKİNLİK SAYFASIBİLET AL
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.