Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event Konser Sakız Adası'ndan Trio Chios ile Rembetiko

TarzLatin

  • Tarih 3 Ağustos 2010 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Sanatçı Trio Chios
Sakız Adası'ndan Trio Chios ile Rembetiko

'Tekirdağ Trakya Serisi ile Akşam Yemeğinde Rembetiko Keyfi'

Yunan geleneksel müziğinin en başarılı isimlerinden Paleo Rembetiko, Babylon İstanbul’daki gecelerden sonra yaz sezonuna “Tekirdağ Trakya Serisi” kapsamında Babylon Aya Yorgi’de devam ediyor! Yunan müziğinin sevilen enstrümanlarından buzuki üzerine uzmanlaşmış olan ekip, Trio Chios ismiyle geçtiğimiz Nisan ayında Doublemoon plak şirketinden Hüsnü Şenlendirici ile beraber “Ege’nin İki Yanı” albümünü çıkarmıştı. Sakız Adası’ndan gelen en güzel esintilerle Paleo Rembetiko yaz boyunca Babylon Aya Yorgi sahnesinde müzikseverleri bekliyor.

Kişi başı masa fiyatına dahil olan menü: - Beyaz peynir - Kavun - Karides ve ahtapotlu börek - Patlıcan salata - Zeytinli otlu salata - Deniz mahsülleri salatası - Bulgar cacığı - Granyöz ızgara - Tatlı - 2 kadeh Yerli İçki

Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.