Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event Konser Almoraima

TarzDünya Müziği

PROGRAM
  • Tarih 4 Ekim 2015 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon
  • Sanatçı Almoraima
Almoraima

İspanyol, Arap ve Akdeniz müziğini başarıyla bir araya getiren Salento merkezli Almoraima, yeni albümleri “Cafè Cantante”nin tanıtım turunda 4 Ekim Pazar günü Türkiye'de ilk kez Babylon Bomonti'ye uğruyor.

Flamenko ve Latin Amerika tınılarını akustik enstrümanlarla kibarca harmanlayan bu çok kültürlü oluşum, dünya müziğine ilk armağanını “Amor Gitano” ile yaptı. Güney İtalya'nın saygıdeğer müzisyenleri Maria Mazzotta, Bruno Bernes, Redy Hasa, Rocco Nigro, Virginia Nicoli ve Mika Fernandez'le beraber çalışan Almoraima, sırasıyla yayınladığı “Banjara” ve Flamanca “Fusion” albümleriyle çingene müziğini Akdeniz esintileriyle buluşturmaya devam etti. “Cafè Cantante” ile flamenkonun sınırlarını zorlamaya devam eden dörtlü şimdi de tutku dolu şarkılarını İstanbullu müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

"Bu etkinlik ücretsizdir. Kapasite sınırlıdır."

Program:

  • 16:00 Kapı Açılış
  • 17:00 Almoraima
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.