Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event Konser Garanti Caz Yeşili: Timber Timbre / Ön Grup: Chris Cundy

TarzFolk

Takvimine Ekle PROGRAM
  • Tarih 4 Ekim Çarşamba @21:30
  • Mekan Babylon
  • #Global.ContentBox.Meta.Price 30,00 TL - 45,00 TL
Etkinlik BİLET SATIN AL
Garanti Caz Yeşili: Timber Timbre / Ön Grup: Chris Cundy

Taylor Kirk'ün hayat verdiği Kanadalı folk üçlüsü Timber Timbre, Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında 4 Ekim Çarşamba günü Babylon’da.

Son albümleri “Sincerely, Future Pollution” ile başarısını sürdüren Timber Timbre, bugüne kadar toplam yedi albüm yayımladı. Grup, 50’lerin doo-wop’undan 60’ların folk eğilimli Creep On Creepin On’una ve 70’ler esintili Hot Dreams’e kadar farklı ezgileri harmanlıyor. Taylor Kirk’ün şiirsel vokaliyle birleşen folk, blues ve groove ritimleriyle Timber Timbre ilk kez Babylon’da.


Ön Grup: Chris Cundy

Bas klarnet, saksafon ve daha pek çok üflemeli çalgıda ustalaşan müzisyen, besteci ve aranjör Chris Cundy, Timber Timbre’ın öncesinde Babylon sahnesine konuk oluyor. Bugüne kadar Devon Sproule, The Guillemots, Little Annie gibi önemli isimlerle çalışan müzisyen son olarak solo albümü The Disruptive Forest’ı yayınladı.


Timber Timber, PLUS1 aracılığıyla, turne kapsamındaki her konser bileti için 1₺/£/€ Montreal’deki Native Women’s Shelter’a bağışta bulunuyor.

Program:

  • 20:30 Kapı Açılış
  • 21:30 Timber Timbre
Takvimine Ekle BİLET SATIN AL
BaBa ZuLa
Benzer İçerik
EtkinlikKonser

BaBa ZuLa

20 Ekim

  • MekanBabylon
  • Tarih20 Ekim
  • Saat22:30
Takvimine EkleETKİNLİK SAYFASIBİLET AL
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.