Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event Konser Garanti Caz Yeşili: Timber Timbre / Ön Grup: Chris Cundy

TarzFolk

PROGRAM
  • Tarih 4 Ekim 2017 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon
  • Sanatçı Timber Timbre, Chris Cundy
Garanti Caz Yeşili: Timber Timbre / Ön Grup: Chris Cundy

Taylor Kirk'ün hayat verdiği Kanadalı folk üçlüsü Timber Timbre, Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında 4 Ekim Çarşamba günü Babylon’da.

Son albümleri “Sincerely, Future Pollution” ile başarısını sürdüren Timber Timbre, bugüne kadar toplam yedi albüm yayımladı. Grup, 50’lerin doo-wop’undan 60’ların folk eğilimli Creep On Creepin On’una ve 70’ler esintili Hot Dreams’e kadar farklı ezgileri harmanlıyor. Taylor Kirk’ün şiirsel vokaliyle birleşen folk, blues ve groove ritimleriyle Timber Timbre ilk kez Babylon’da.


Ön Grup: Chris Cundy

Bas klarnet, saksafon ve daha pek çok üflemeli çalgıda ustalaşan müzisyen, besteci ve aranjör Chris Cundy, Timber Timbre’ın öncesinde Babylon sahnesine konuk oluyor. Bugüne kadar Devon Sproule, The Guillemots, Little Annie gibi önemli isimlerle çalışan müzisyen son olarak solo albümü The Disruptive Forest’ı yayınladı.


Timber Timber, PLUS1 aracılığıyla, turne kapsamındaki her konser bileti için 1₺ Montreal’deki Native Women’s Shelter’a bağışta bulunuyor.

Program:

  • 20:30 Kapı Açılış
  • 21:00 Chris Cundy
  • 22:00 Timber Timbre
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.