Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event Konser Bora Uzer

TarzR&B - Soul - Funk

PROGRAM
  • Tarih 5 Nisan GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon
  • Sanatçı Bora Uzer
Bora Uzer

Yerli müzik sahnesinin üretken ve çok yönlü müzisyenleri arasında gösterilen Bora Uzer uzun bir aranın ardından 5 Nisan’da Babylon’da.

Profesyonel müzik hayatına genç yaşta başlayan Bora Uzer, ilk olarak Alp Ersönmez, Mert Onal ve Can Çankaya ile birlikte kurduğu “Kangroove” ile dikkat çekti. Daha sonra kariyerine Londra’da devam eden Uzer’in devamında Hamburg’da çıkardığı “Sweet It" single’ı büyük beğeni topladı. Londra, Atlanta, Hamburg, New York ve İstanbul’da 7 sene boyunca müzik çalışmalarını ve konserlerini sürdüren Bora Uzer, 2009 yılında “B1” albümünü Doublemoon Records etiketiyle çıkardı. “An Evening with Hugh Jackman” Broadway şovunda Hugh Jackman’la beraber sahne alan Uzer yerli ve yabancı birçok eleştirmenden övgü topladı. Los Angeles'ta kaydettiği "Girls Like That" adlı single'ı 2017 yılında çıkaran sanatçı bu yıl 12 Ocak’ta yayımladığı ve prodüktörlüğünü kendi üstlendiği ikinci Türkçe albümü "Benim Umrumda" ile Babylon’a konuk oluyor.

Biletler çok yakında Mobilet'te!

Program:

  • 20:30 Kapı Açılış
  • 21:30 Bora Uzer
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.