Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event Konser Kendine Has Demonation Festivali No: 8 / 2. Gün

TarzAlternatif, Rock

PROGRAM
 • Tarih 6 Ocak GEÇMİŞ ETKİNLİK
 • Mekan Babylon
 • Sanatçı AL YORK, ALIKE PLACES, KİM Kİ O, AGA B ( Live), Fluctuosa
Kendine Has Demonation Festivali No: 8 / 2. Gün

Bant Mag.’ın bu sene sekizinci kez düzenlediği Kendine Has Demonation Festivali, yerli bağımsız müzik sahnesinin heyecan verici isimleri ve keşif vaat eden bir programla bir kez daha Babylon’a uğruyor.

Festivalin ikinci gün programına 6 Ocak’ta ev sahipliği yapacak Babylon’da Al’York, Alike Places, kim ki o, Aga B (Live) ve Fluctuosa sahnede olacak.

Al’York

2015 yılında Ankara kurulan inde rock topluluğu Al’York, ilk EP’leri Debut EP’yi geçtiğimiz yıl, ikinci EP’leri Plastic Jungle’ı ise bu senenin ortalarında paylaşmıştı. Özellikle bu sene verdikleri konserler ve performanslarla dikkat çeken Al’York ekibi Alp, Ediz, Gizem ve Renan’dan oluşuyor. 

alyorkmusic.com

Alike Places 

Lara Di Lara olarak da tanıdığımız Dilara Sakpınar’ın Avusturya’da yaşayan müzisyen Levni’yle birlikte yaptığı üretimlerini dinlediğimiz proje Alike Places’in geçmişi sekiz yıl öncesine uzanıyor. İkili son olarak geçtiğimiz Mart ayında Room ismini verdikleri albümlerini Avusturyalı bağımsız plak şirketi Well Gedacht etiketiyle yayınlamış ve dijital platformlar üzerinden paylaşmıştı. 

soundcloud.com/alikeplaces

kim ki o

Yerli bağımsız müzik sahnesinin köklü gruplarından kim ki o, festivalin bu yılki onur konuğu. 2007 ve 2008 yıllarında ev yapımı CD-R’larını kendileri dağıtarak yola çıkan İstanbullu kim ki o, ilk mini albümü ‘Dans’ı Hollandalı plak şirketi Enfant Terrible aracılığıyla 2010’da yayımladı. Grubun ikinci albümü ‘Grounds’ ise 2013 yılında Paris merkezli Lentonia Records aracılığıyla dinleyiciye ulaştı. kim ki o bugüne kadar Avrupa ve İngiltere’de The Radio Dept., Moon Duo, Jens Lekman gibi isimlerle birlikte turneledi ve pek çok festival ve mekânda sahne aldı. 2014 yılında grubun eski kayıtlarını bir araya getiren toplama albüm ‘Bir, İki...’ Amerikalı label Ss Records tarafından yayımlandı. Dördüncü kim ki o albümü “ZAN” da bu sene Kasım ayında Lentonia Records etiketiyle raflardaki yerini aldı.

kimkio.org

Aga B (Live)

Hip-hop, rap türündeki kayıtlarıyla tanıdığımız Aga B, 2014 yılında ABKountry ile birlikte şu an Agabando olarak da bilinen canlı performans ekibinin temellerini atmıştı. Ümitcan Tuncer, Fırat Ağacık ve Haluk Fırat’ın katılımıyla son halini alan Aga B (Live), hip-hop’ın yanı sıra rock türünü benimseyen bir yapıya sahip. 

facebook.com/agabofficial

Fluctuosa 

İstanbul merkezli yeraltı elektronik müziğin en güçlü temsilcilerinden Vayb’ın bir parçası olan Doğukan Acar aka Fluctuosa, müzikal yolculuğunun erken çağlarında akustik ve deneysel enstrümanlara ilgi duydu. Bu merak ile braindance müziğinin köklerine sadık kalarak çeşitli prodüksiyonlar üretti. Luke Vibert, Squarepusher, Aleksi Perala, Ceephax Acid Crew ile birlikte aynı sahneyi paylaştı. Salih Topuz aka Arketip’in kurucusu olduğu Sitdownandance adlı plak şirketinden Gastropods albümünü yayınladı. 

soundcloud.com/fluctuosa

Biletler Mobilet'te!

Program:

 • 20:30 Kapı Açılış
 • 21:00 AL YORK
 • 21:50 ALIKE PLACES
 • 22:40 KİM Kİ O
 • 23:30 AGA B ( Live)
 • 00:20 Fluctuosa
Ought
Benzer İçerik
EtkinlikKonser

Ought

8 Kasım

 • MekanBabylon
 • Tarih8 Kasım
 • Saat20:30
Takvimine EkleETKİNLİK SAYFASI
The Cat Empire
Benzer İçerik
EtkinlikKonser

The Cat Empire

30 Ekim

 • MekanBabylon
 • Tarih30 Ekim
 • Saat20:30
ETKİNLİK SAYFASI
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.