Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event Konser Pazar Pazar Babylon: Bora Uzer

TarzR&B - Soul - Funk

PROGRAM
  • Tarih 8 Mayıs 2016 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon
  • Sanatçı Bora Uzer
Pazar Pazar Babylon: Bora Uzer

Birbirinden renkli performanslara ev sahipliği yapan ücretsiz Pazar Pazar Babylon etkinlikleri, 8 Mayıs’ta geniş repertuvarı ve eğlenceli sahne şovuyla Bora Uzer’i ağırlıyor.

Profesyonel müzik hayatına gençlik yıllarında başlayan Bora Uzer, ülke çapında birçok yarışmada aldığı ödüllerle müzik çevrelerinin dikkatini çekti. Rotterdam Konservatuarı’na burslu kabul edilen Uzer, 1998 yılında Türkiye’ye dönerek Alp Ersönmez, Mert Onal ve Can Çankaya ile “Kangroove”u kurdu. Müzik kariyerine 2000 yılından itibaren Londra’da devam eden Uzer’in Hamburg’da çıkardığı “Sweet It" single’ı büyük beğeni topladı. 7 sene boyunca Londra’yı merkez alarak; Atlanta, Hamburg, New York ve İstanbul’da müzik çalışmalarını ve konserlerini sürdüren sanatçı, Londra’da kurduğu stüdyoda; Pino Palladino, Chris Bailley, Pete Adamz, Jamiroquai’dan Simon Carter gibi isimlerle çalıştı. Dünyaca ünlü solist Beverley Knight’ın ön grubu olarak yaklaşık 1,5 ay süren İngiltere turnesine çıkan Bora Uzer, 2009 yılında “B1” albümünü Doublemoon Records etiketiyle çıkardı. Uzer, 2010 yılında İsveç’te mash-up’larla tasarlanmış bir sahnede kendi prodüktörlüğünü yaptığı şarkıları tek başına canlı çalıp söylediği “B-IN-THE-HOUSE” performansı ile yepyeni bir şov yarattı. Son olarak Mart ayında “An Evening with Hugh Jackman” Broadway şovunda Hugh Jackman’la beraber sahne alan sanatçı hem yerli hem de yabancı birçok eleştirmenden övgüler aldı.

Program:

  • 16:00 Kapı Açılış
  • 17:30 Bora Uzer
Ayaküstü #5 Bora Uzer
VideoBabylon Interviews

Ayaküstü #5 Bora Uzer

2 yıl önce

İZLE
VİDEO SAYFASINA GİT
Pazar Pazar Babylon’da bu hafta Bora Uzer sahnede
BlogMüzik Haberleri

Pazar Pazar Babylon’da bu hafta Bora Uzer sahnede

2 yıl önce

  • KategoriBlog
  • EtkinlikPazar Pazar Babylon: Bora Uzer
  • SanatçıBora Uzer
OKU
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.