Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event Vodafone İstanbul Calling 2013 SOHN & Stubborn Heart

TarzDans, Elektronik

PROGRAM
  • Tarih 3 Mayıs 2013 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon Asmalımescit
  • Sanatçı Stubborn Heart, SOHN, Dropdead
SOHN & Stubborn Heart

Stubborn Heart İngiliz elektro-soul müzik ikilisi Luca Santucci ve Ben Fitzgerald’an oluşuyor.

Vodafone Istanbul Calling, Vodafone’nun ana sponsorluk ve Garanti Bankası’nın resmi sponsorluk desteğiyle üç aya yayılan, İstanbul’un en uzun soluklu şehir festivali olmaya hazırlanıyor. Farklı müzik türlerindeki birçok dünya starının şehrin farklı bölgelerindeki mekanlarda  sahne alacakları konserler, festivaller ve partilerle bu sene İstanbul’un ve Türkiye’nin kültür-sanat gündemine oturacak; Vodafone İstanbul Calling’in görkemli programını takip etmek için www.istanbulcalling.com'u takipte kalın!

Dünyaca tanınan sanatçıların sahne alacağı bu festivalde, ana konserlerin yanı sıra Babylon ve çeşitli mekanlar da yerli ve yabancı sanatçılara ev sahipliği yapacak. Mayıs’ın ilk haftasında “Discovery @ Babylon” adı  altında yeni yeteneklerin keşfedileceği bu konser serisinde gelecek vaad eden sanatçıları ilk kez Babylon’da izleme fırsatını  kaçırmayın!

Stubborn Heart

Bu ikili garage-dubstep uzantısının daha öncesinin bir parçası olduğunu iddaa etmekle beraber, yaptıkları muziğin “kalpten gelen elektro soul”  olduğunu ve  60 ve 80'lerin synth-pop, 90'ların tekno, house ve garage'ından etkileniyor.

Kasım 2012'de çıkan “Stubborn Heart” bu ikilinin ilk albümüdür. Yayımlandıktan sonra, The Guardian “Stubborn Heart”ı günün grubu olarak seçmiştir.

Sohn:

Sohn çoklu enstrüman çalan bir yapımcı olmanın yanı sıra vokal olarak da tanınıyor.Müzik tarzı minimalist, elektronik soul’dur. Otoriteler tarafından bazı ritimlerinin Gotye’ye benzetildiği bile olmuştur.

Önceleri Londra'dayken şu sıralar çalışmalarını Viyana’nın sakin bir kasabasında sürdüren Sohn – müziğinin iki şehir arasındaki dramatik değişimlere bir reaksiyon olduğunu ima ediyor. Londra'daki hayatının sonlarına doğru "karanlık dönem" ve izolasyon sürecinden geçen; tersine Viyana'da daha yavaş bir hayata adapte olmak zorunda kalan Sohn, Londra’nın gürültülü ve öfkeli enerjisinin getirdiği yaratıcı ilhamı özlüyor. Artık iki şehir arasında sık sık seyahat ediyor ve şarkılarında iki şehir arasında hissettiği konforu yakalıyor.

Program:

  • 22:00 Kapı Açılış
  • 22:00 Warm Up:  Dropdead
  • 23:30 Stubborn Heart
  • 00:45 SOHN

Etkinlik ile ilgili önemli bilgiler:

  • İndirimli biletler yalnızca Babylon Gişe'den satılmaktadır.
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.