Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event XXF Very Very French Festival 2017 French Waves - Kartell & Cézaire

TarzDans, Elektronik, R&B - Soul - Funk

PROGRAM
  • Tarih 24 Kasım 2017 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon
  • Sanatçı Dj Hemi, Kartell, Cézaire
French Waves - Kartell & Cézaire

Fransa elektronik müzik sahnesinin parlayan isimlerinden Kartell ve Cézaire , 24 Kasım Cuma günü, XXF Very Very French Festival kapsamında Renault ana partnerliğinde arka arkaya Babylon’da müzikseverlerle buluşuyor.

İstanbul Fransız Kültür Merkezi'nin katkılarıyla:

DJ ve prodüktör Kartell, French house, nu-disco ve elektronik üçgeninde cesur ve yenilikçi üretimlere imza atıyor. Kendi plak şirketi Roche Musique etiketi ile yayınladığı Riviera'dan Sapphire ve Last Glow’a tüm EP’leri ile sınırlarını genişletiyor. Nu-disco ve R&B etkili Paris müziğini, Karma Kid ve Jabberwocky gibi sanatçılarla iş birliği içerisinde de sunuyor. Kartell aynı zamanda elektronik müzik dünyasının kilometre taşları Kaytranada, The Magician, Bondax gibi yapımcılarla da çalışıyor.Kartell'den sonra ise karşımıza Fransa’nın önemli plak şirketlerinden Roche Musique'in kurucusu ve yaratıcı direktörü Cézaire çıkıyor.Sanatçı Kaytranada, Stwo, Onra gibi gezgin müzisyenlerden ilham alıyor. Funk, house ve hip-hop sınırlarındaki imajı ile çarpıcı üretimlere imza atan DJ, 80'lerin ve 90'ların groove ritimlerine getirdiği güçlü yorumla adından söz ettiriyor. Cézaire en son ‘Seize the day’ EP’si ile müzikseverlerin karşımıza çıktı.

Biletler Mobilet'te!

Program:

  • 21:30 Kapı Açılış
  • 21:30 Dj Hemi
  • 22:30 Kartell
  • 23:59 Cézaire
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.