Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
RADYO BABYLON by ()
on

Event XXF Very Very French Festival 2017 Vincent Peirani & Emile Parisien

TarzCaz

PROGRAM
  • Tarih 30 Kasım 2017 GEÇMİŞ ETKİNLİK
  • Mekan Babylon
  • Sanatçı Vincent Peirani
Vincent Peirani & Emile Parisien

Fransız caz sahnesinin önemli sanatçılarından Vincent Peirani, Renault ana partnerliğinde 30 Kasım Perşembe akşamı XXF Very Very French Festival kapsamında Babylon’da.

Kariyerinin başında sayısız uluslararası ödül ve yarışma kazanan klarnet ve akordeon virtüözü, vokal ve besteci Vincent Peirani, Bayreuth, Salzburg, Viyana, Roma ve Stockholm’de prestijli festivallerde sahne aldı. Bill Evans ve Fransız caz-rock grubu Sixun’un etkisiyle caz sahnesine atılan müzisyen, Michel Portal, Daniel Humair, Renaud Garcia Fons Quintett, Sylvain Luc, Louis Sclavis ve Vincent Courtois gibi isimlerle performans sergiledi. Django Reinhardt tarafından 2013’te Yılın En İyi Müzisyeni ödülüne layık görülen Peirani, 2014’te Les Victoires du Jazz’da Yılın Müzisyeni ödülünü aldı. Fransız meslektaşı soprano saksafoncu Emile Parisien ile Belle Époque isimli albümünü yayımlayan Peirani, dünya klasiklerinden modern caza ve chanson’a uzanan tüm müzik deneyimini akordeonun çeşitli ses olanakları ile Babylon sahnesinde bir araya getirecek.

Biletler Mobilet'te!

Program:

  • 20:30 Kapı Açılış
  • 21:30 Vincent Peirani
Yaz Sıcaklarına Caz ile Esinti Geliyor!
BlogMüzik Haberleri

Yaz Sıcaklarına Caz ile Esinti Geliyor!

2 yıl önce

  • KategoriBlog
  • YazarBabylon Blog
  • Tarih8 Temmuz 2015 14:31
OKU
Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

7 Ekim 2016 itibarıyla yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeleri incelemek için, ilgili kanunun 10. ve 11. maddeleri doğrultusunda hazırlanan “Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme Belgesi”ne buradan ulaşabilirsiniz.