Üzgünüz...

Babylon.com.tr kullandığınız browser'ı desteklememektedir. Lütfen tarayıcını daha güncel bir versiyon ile değiştiriniz.

TARAYICINI GÜNCELLE DEVAM ET

Kapat
Radio
PlayCANLI DİNLE RADYO BABYLON Left Hand Free by alt-J (This Is All Yours)
on Happy Hour (18:00-20:00)

Babylon Çeşme
Babylon Çeşme

Babylon Çeşme

Haziran’da yaza merhaba diyecek mekan. Aya Yorgi koyunun dingin, berrak denizinin geniş, yeşil bir plajla buluştuğu, “daima iyi müzik” anlayışının hiçbir zaman değişmediği, yazlık buluşma noktalarından biri olmayı sürdürüyor.

Babylon Çeşme, bin kişilik geniş plajı, dingin koyu, narenciye bahçeleri, Radyo Babylon’un kaliteli müzikleri, mevsim meyveleri ile hazırlanan enfes kokteylleri, çocuklara ve ruhu her zaman çocuk kalanlara özel oyun alanları ile keyifli bir tatilin adresi. Babylon Çeşme, sabah kahvaltısından, yazlık hafif tatlara, farklı damak zevklerinden, sunset parti atıştırmalıklarına uzanan geniş menüsüyle de ziyaretçilerinin favorisi haline geliyor.

Babylon Çeşme, İzmir’e yaklaşık 80km, Adnan Menderes Havaalanına da 90km mesafededir. Şahsi aracıyla gelmek isterseniz Çeşme merkeze girmeden Dalyan’a giden yolda devam ettiğinizde sağınızda kalan Aya Yorgi tabelalarını takip edip Babylon Çeşme’ye ulaşabilirsiniz.

Alaçatı’dan gelmek isteyen konuklarımız her on dakikada bir Alaçatı Belediyesi’nin önünden kalkan Ilıca – Çeşme dolmuşları ile önce Çeşme’ye oradan, Dalyan minibüslerine binerek Babylon Çeşme’ye ulaşabilirler.

Çeşme merkez’den Babylon Çeşme’ye gelmek isteyen misafirlerimiz Dalyan minibüslerine binip Aya Yorgi kavşağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşten sonra Babylon Çeşme’ye ulaşabilir.

Çeşme Taksi: 0 232 712 63 50
Alaçatı Taksi: 0 232 716 85 55
Ilıca Taksi: 0 232 732 18 19

Mekan Kiralama

Babylon Çeşme artık sizin de bir parçanız. Açıldığı günden bu yana birbirinden önemli isimleri ağırlayan, her etkinliğe uygun dekorasyonu, hızlı kablosuz interneti ve rahat atmosferiyle misafirlerine unutulmayacak anılar bırakan Babylon Çeşme'yi artık partileriniz, toplantılarınız ve en özel etkinlikleriniz için kiralayıp hayalinizdeki Babylon’u yaratabilirsiniz.

  • Şirket Partileri
  • Özel Konserler
  • Özel Çekimler
  • Özel Partiler
  • Toplantılar
  • Lansman Geceleri

İletişim: Sakarya Mah. 3143 Sok. No:22/2
Aya Yorgi - Çeşme İzmir
Tel: 0 (232) 712 63 39
kiralama@babylon.com.tr

Not: Kiralanacak geceler için catering ve sanatçı desteği sağlanmaktadır.

Yükleniyor
Geri Yukarı
Kapat
Kapat
Kapat
Kapat