Doritos Presents: Babylon Soundgarden 2016

Doritos Presents: Babylon Soundgarden 2016'da çok eğlendik!

Müziğin, dostluğun, eğlencenin bir araya geldiği Doritos ana sponsorluğundaki Babylon Soundgarden, 4 Haziran Cumartesi günü Babylon Kilyos’ta, katılımcılarına unutulmaz bir festival coşkusu yaşattı. Festival katılımcıları gün boyu denizin kenarında kumlara ve çimlere yayılarak iyi müziğin keyfini sürerken Babylon ruhunu taşıyan etkinliklerle yaza merhaba dedi.

Folk müziği elektronik ritimlerle birleştiren Milky Chance ve elektronik pop grubu Oscar and The Wolf unutulmayacak bir performansa imza attı.

Açılışını Berk Sayan ile yapan Radyo Babylon Sahnesi’nde Londralı enerjik indietronica grubu Is Tropical, 2016 yaz başında yayınlanan albümleri Fırtınayt’ın özel sahne prodüksiyonuyla Büyük Ev Ablukada ve soul müziğe yeni bir soluk kazandıran Jamie Woon performanslarıyla katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

İstanbul Sahnesi’nde ise Astrofella, Ponza, Miss Crowley ve Lara di Lara ile güne başlayan Babylon Soundgarden katılımcıları, Red Bull Music Academy Sahnesi’nde Kaan Düzarat B2B Tufan Demir, Debruit, Tiger & Woods, Jimmy Edgar ve Jacques Greene ile doğanın ve müziğin keyfini çıkardı. Doritos Presents: Babylon Soundgarden’da Beach Desk’teki DJ performansları ile müzik gün boyunca devam etti.

Event Program

12:00 Doors Open

Location