Simian Mobile Disco (DJ Set)

İngiliz electro sahnesinin aranan ekibi Simian Mobile Disco’dan Jas Shaw, 11 Nisan Cumartesi gecesi Babylon’a konuk oluyor!

“Hustler”, “Never Be Alone”, “It's The Beat”, “Audacity of Huge”, “I Believe” gibi parçalarla dans pistlerine isimlerini altın harflerle yazdıran  Simian Mobile Disco, DJ seti ile Babylon sahnesinin konuğu oluyor. Müzik hayatlarına “Simian” ismiyle başlayan, yaptıkları çeşitli single ve remikslerin ardından 2007 yılında çıkardıkları “Attack Decay Sustain Release” albümleri ve 2009 yılında çıkan “Temporary Pleasure” ile dikkatleri üzerlerine çektiler. 2012 tarihli “Unpatters”  albümüyle ikili tamamen Simian Mobile Disco sound’unun,  ya da başka bir deyişle techno, acid house ve detroit techno’nun bir araya geldiği bir çalışmaya imza attılar.

“Clock EP”, “Audacity Of Huge”, “Extra Temporary”, “Cruel Intentions”, “Temporary Pleasure” ve Defend Music etiketiyle yayınladıkları “Is Fixed” ile uluslararası  alanda kendini kanıtlayan ikili, bugüne kadar dünyaca ünlü bir çok elektronik müzik festivalinde de boy gösterdi.

KEXP (Live)

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
00:00 Fattish
22:00 Fattish
23:59 Simian Mobile Disco

Konum