The Veils

Bu ay Indie Nation by Nike kapsamında geçtiğimiz yıl Babylon’da verdikleri konserle hafızalara kazınan, Yeni Zelandalı karizmatik Finn Andrews liderliğindeki The Veils sahne alıyor.

Londra

The Veils, Türkiye’de sıkı bir hayran kitlesine sahip, indie-rock dünyasındaki yedi senelik kariyerlerinde, çıkarmış oldukları albümlerin müzikalitesine ek olarak sahne performanslarının çarpıcılığı ve Finn Andrews’un sahnedeki güçlü varlığı ile hayran kitlesini her geçen gün artıran İngiliz bir grup. Şu ana kadar 3 albüm yayınlayan ve 2009 tarihli “Sun Gangs” albümü yılın en iyi 20 albümü arasında gösterilen grubun “Lavinia” adlı hitleri hala bir klasik olarak kabul ediliyor. Bugüne kadar 15 farklı ülkede 200’ün üzerinde konser veren The Veils, yeni albümleri “Troubles of The Brain”in tanıtımı kapsamında İstanbul’daki ikinci konserleri için 12 Şubat Cumartesi gecesi Babylon sahnesine konuk oluyor!

***The Veils konserinden sonra saat 00.30'da Indie Club by Mabbas başlayacaktır. The Veils konser bileti olanlar bu etkinliğe ücretsiz katılabilirler. 

Londra

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
23:00 The Veils

Konum