James Holden (Live)

James Holden Red Bull Music Academy Night’ta!

Sonbaharda Red Bull Music Academy geceleri hız kazanıyor. 14 Kasım’da Red Bull Music Academy Night’ın as konuğu James Holden olacak. Babylon’da gerçekleştirilecek gecenin açılışını ise Ah! Kosmos yapacak.

James Holden, İngiliz electronica sahnesinin parlak isimlerinden. Plak şirketi patronu, DJ ve de remiks uzmanı. Birçok taze yeteneğin seslerini duyurmalarına vesile olan Border Community isimli plak şirketinin kurucusu aynı zamanda. Border Community, piyasada siftahı James Holden’ın kaydı A Break In The Clouds ile yapmıştı zaten.

Holden’ın 2006’da yayınladığı The Idiots Are Winning isimli mini albüm ise o dönemde dans müziği adına yapılmış en özellikli işlerden biri olarak gösterilmişti.

James Holden’ın bir remiks uzmanı olduğunu da söylemiştik.

Radiohead’den Madonna’ya, farklı tarzlardan pek çok müzisyenin kayıtlarını elden geçirmişliği var. DJ’lik konusundaki marifetleri içinse “anlatılmaz, yaşanır” diyorlar. İşte bu yüzden Red Bull Music Academy Night’ta Holden’a mutlaka kulak vermeli.

Gecede açılışı yapacak isim ise, bu yıl Red Bull Music Academy Tokyo’ya katılmaya hak kazanan Ah! Kosmos. Her açıdan heyecan verici bir gece olacak şüphesiz. Takvimlere şimdiden not düşmeli.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
22:00 Seretan
23:15 AH! KOSMOS
00:30 James Holden
01:40 Cervus

Konum