Turn up the night by Miller: Jacques Lu Cont, Tom Trago

Stuart David Price aka Jacques Lu Cont, New Order, Madonna, Lady Gaga, Kylie Minogue, Take That, Missy Elliott, Scissor Sisters, The Killers, Pet Shop Boys, Brandon Flowers, Gwen Stefani ve Hard-Fi gibi sanatçılarla çalışmış ve 3 kere Grammy ödülü almış bir İngiliz elektronik müzik sanatçısı ve yapımcı.

Ünlü Zoot Woman grubunun kurucularından olan Jacques Lu Cont, Les Rythmes Digitales ve Thin White Duke gibi isimler altında da çok başarılı remix’lere imza attı, kariyeri boyunca New Order, Madonna, Lady Gaga, Kylie Minogue, Take That, Missy Elliott, Scissor Sisters, The Killers, Pet Shop Boys, Brandon Flowers, Gwen Stefani ve  Hard-Fi gibi sanatçılarla da çalıştı.

Babylon Lounge’da sahne alacak Tom Trago, Amsterdam ve Avrupa’nın birçok önemli kulübünde DJ’lik yapıyor.  2006 yılında kendi prodüksiyonu olan ilk single’ı  “Live with the BBQ”  ile kısa zamanda kült statüsüne kavuştu. 2009’da disko ve house türlerinde 8 parçadan oluşan EP  Voyage Direct’i yayımladı. Franz Ferdinand, Laidback Luke ve Philippe Zdar gibi isimlere remix yaptı. 2011’de Iris adlı albümünü çıkaran Tom Trago, Amsterdam’da Paradiso/Trouw, Berlin’de Club Bonsoir/Wasserwerk ve Paris’te Le Paris Paris/Regine gibi kulüplerin daimi DJ’liğini yapıyor.Babylon & Babylon Lounge

Jacques Lu Cont

Tom Trago

Style-Ist

Vulgar Fans***Bu etkinlik +24 uygulaması kapsamındadır

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış

Konum