Lykke Li

Indie pop müziğin sevilen ismi Lykke Li, iki gece üst üstte Türkiye'de ilk kez Babylon'da!

‘I Follow Rivers’ parçası ile dünya müzik listelerini zorlayan Lykke Li, son albümü “I Never Learn” turnesi kapsamında ilk kez Türkiye’ye geliyor. Lykke Li için 80 TL olan sınırlı sayıdaki biletler ön satışa çıktı.

Kendini ‘uslanmaz bir hayalperest’ olarak tanımlayan, Indie pop müziğini, alternatif ve elektronik motiflerle buluşturan Lykke Li, 18 Kasım Salı ve 19 Kasım Çarşamba günü Power FM’in katkılarıyla Türkiye’de ilk kez Babylon’da sahne alacak. İlk olarak 2008 yılında ‘Youth Novels’ albümü ile tanınan İskandinav şarkıcı, daha ikinci albümü “Wounded Rhymes” ile The Observer, New York Times ve Rolling Stone gibi söz sahibi yayınların en iyiler listelerinde yer edindi. Aynı albümde yer alan ve kendisini tüm dünya listelerinde zirveye taşıyan ‘I Follow Rivers’ parçası ile geniş bir hayran kitlesi edinen Lykke Li, Babylon’da hit parçalarının yanı sıra popüler birçok sinema filminde kullanılan şarkılarını da seslendirecek.

Bu yıl yayınladığı son albümü ‘I Never Learn’ için albümde yer alan dokuz parçanın da hayatının gerçek bir kesitini anlattığını söyleyen şarkıcı ve söz yazarı Lykke Li; “Yaşamadığım bir şeyi şarkılarımda anlatmam imkansız, bu benim için samimi değil” diyerek alternatif müzik hayranlarının gönlüne yerleşti.

8 Ekim itibarıyla 80 TL olarak ön satışa çıkan Lykke Li konser biletleri, sınırlı sayıda sunulan 50TL’lik öğrenci biletleri dışında 80 TL - 100 TL arasında değişen fiyatlarla biletix.com adresinden satın alınabiliyor.

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 Lykke Li

Konum