Babylon Unplugged: James Walsh 'by arrangement with Solo' (Starsailor)

Renault Meganeomani sponsorluğundaki Babylon Unplugged serisinin dördüncüsünde popüler İngiliz rock grubu Starsailor’ın solisti James Walsh’ı ağırlıyoruz.

 ***SINIRLI SAYIDAKİ ÖN SATIŞ BİLETLERİ ÇIKMIŞTIR.

*** JAMES WALSH KONSERİ "SESSİZ KONSER"DİR.DUYARLILIĞINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.


12 yaşında piyano çalmaya başlayan Walsh 14 yaşında ilk şarkılarını besteledi. Neil Young, Bob Dylan, Nick Drake, The Beatles ve Tim Buckley gibi efsane isimlerden ilham alan Walsh, grubu Starsailor’a da ismini koyarken Tim Buckley’den ilham aldı. Yumuşak ve kırılgan sesiyle Starsailor’a 10 yıl kadar solistlik yapmasının ardından solo kariyerine devam etme kararı alan İngiliz müzisyen, bu anlamda müzikal olarak tamamen kendi istediği bir yola da başlamış oldu. 2010 senesi içinde solo olarak Live At The Top Of The World EP’sini çıkaran Walsh, hem dillerden düşmeyen eski Starsailor klasikleri hem de yeni parçalarıyla uzun süre akıllardan çıkmayacak akustik bir performansla Babylon sahnesine konuk oluyor!

http://www.jameswalshmusic.com/

http://www.starsailor.net/

James Walsh konseri öncesi, uzun yıllar Üçnoktabir ile müzik yapan ve grubun dağılmasının ardından solo albüm çalışmalarına başlayan Melis Danişmend kasım ayının ikinci haftasında yayınladığı "Daha Az Renk" isimli albümünün tanıtımı kapsamında Babylon’da çok özel solo akustik bir konser verecek.

http://www.myspace.com/melisdanismend

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 Melis Danişmend
22:30 James Walsh

Konum