İstanbul Blue Night Presents: BANT MAG. BONANZA

Ünlü oyuncu Elijah Wood ve San Francisco’lu DJ Turquoise Wisdom’ın bir araya gelerek oluşturduğu Wooden Wisdom, sıradışı bir setle 21 Şubat akşamı İstanbul Blue Night Presents: “Bant Mag. Bonanza” gecesine konuk oluyor.

Gecede, sevenleri tarafından çok da bilinmeyen DJ’lik yeteneklerini sergileyecek olan Elijah Wood ile Turquoise Wisdom’dan oluşan Wooden Wisdom, müzik severlere sürprizlerle dolu bol danslı bir set sunacaklar. Wooden Wisdom’ın yanı sıra birçok önemli grubun tur menajerliğini yapan müzik tutkunu DJ Fitz ve her performansında yüzlerce kişiyi aynı anda zıplatabildiğini ispatlayan Grup Ses Beats de Babylon sahnesinde olacak.

Kaçırmayın Çünkü: Yüzüklerin Efendisi’nin Frodo’su Elijah Wood’un yeni yoldaşları DJ Turquoise, DJ Fitz ve Grup Ses Beats ile dans dolu bir maceraya hazır olun.

Bu sene dördüncü kez düzenlenen İstanbul Blue Night, her yıl Şubat ayında gerçekleşen bir şehir festivali. İstanbul’u mavinin ruhuna boyayıp, sanatsal ve eğlenceli aktiviteler eşliğinde kutlanan İstanbul Blue Night, Beyoğlu’nun en popüler mekanlarında gerçekleşecek konserler ve sürpriz sokak aktiviteleriyle adından söz ettirecek.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
23:00 DJ Fitz
00:00 Wooden Wisdom
02:00 Grup Ses Beats
03:00 Grup Ses Beats and DJ Fitz

Konum