Vans Music Night: Second, Öncesi: 3pillie

Pop punk ve Türkçe sözlü punk rock’ın yıkılmayan kalesi Second ve yeni nesil hip-hop sahnesinin tek kişilik dev orkestrası 3pillie, 23 Kasım akşamı Vans Music Night kapsamında konuğumuz oluyor!

Second

1999 yılında üretimlerine başlayan punk grubu Second, yeni kadrosuyla beraber 2020’den bu yana yeni parçalarını yayımlamaya ve konserlerine kaldığı yerden devam etmeye başladı. Second’ın yeni kadrosunu; grubun kurucu üyesi Özgün Semerci, son dönem üretimlerinin mimarı prodüktör Kerem Brumend, yerli punk rock sahnesinin sevilen isimleri Alican Şalt ve Parham A.G oluşturuyor. Tükenmeyen enerjisi ve sevilen şarkılarıyla yıllar içerisinde ismini duyurmaya devam eden grup; punk rock’ın önemli isimlerinden NOFX, Yellowcard, Mxpx gibi gruplar ile İstanbul'da aynı sahneyi paylaştı. 2020’den beri beş teklinin yanı sıra “Arkana Bakma” ve “İki Bomba” isimli 2 kısaçalar yayımlayan Second; yeni bir pop-punk hikayesi yazıyor. Grubun bu yıl yayımlayacağı pek çok şarkı konserlerinde ilk kez seyirciyle buluşuyor.

3pillie

3pillie, İstanbul’da yaşamını sürdüren bir müzisyen ve MC. Ana enstrümanı piyano olmasına karşın yazdığı beat’lerdeki ve bestelerdeki diğer enstrümanları canlı kaydediyor. Müziğinde caz, neo-soul, hip hop öğelerini barındıran 3pillie, Badmash’te üç şarkılık bir kısaçalar ve sonrasında çeşitli tekliler yayımladı. Müzisten, ilk albümü için hazırlıklarını sürdürüyor.

Biletler Biletix'te!

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 3pillie
22:30 Second

Konum