Lokal Anestezi - Special Guest: Tolga Çevik

‘Zap’lanamayan ilk ve tek Talk Show programı 24 Nisan’da Babylon’da!

Binboa’nın sunduğu Lokal Anestezi’nin yeni konukları Tolga Çevik ve genç müzisyen Burak Ekinil

Türkiye’nin televizyonda yayınlanmayan ilk ve tek Talk Show’u Erim Özşen’le Lokal Anestezi, “Komedi Dükkanı” ile gönüllerde taht kuran, “Sen Kimsin” filminin dedektifi Tolga Çevik’i ağırlıyor.  Binboa sponsorluğunda, 24 Nisan Salı akşamı saat 21:30’da Babylon’da gerçekleşecek programda Çevik’in yanı sıra ilk albümü “Balık”ı çıkaran genç sanatçı Burak Ekinil de yeni şarkılarını seslendirecek. Konukların Erim Özşen’le keyifli sohbetlere imza atacakları, müzik, sohbet ve kahkaha garantili bu harika deneyimin biletleri Biletix’de.

Türkiye'nin televizyonda yayınlanmayan ilk ve tek Talk Show'u Erim Özşen'le Lokal Anestezi, ""Komedi Dükkanı"" ile gönüllerde taht kuran, ""Sen Kimsin"" filminin dedektifi Tolga Çevik'i ağırlıyor.  Binboa sponsorluğunda, 24 Nisan Salı akşamı saat 21.30’da Babylon'da gerçekleşecek programda Tolga Çevik'in yanı sıra, ilk albümü ""Balık""ı çıkaran genç sanatçı Burak Ekinil de şarkılarını seslendirecek. Konukların Erim Özşen'le keyifli sohbetlere imza atacakları, müzik, sohbet ve kahkaha garantili bu harika deneyimin biletleri Biletix'te.

'Zap'lanamayan ilk ve tek talk show programı Erim Özşen'le Lokal Anestezi, Babylon'da Binboa sponsorluğunda gerçekleşen programlarına devam ediyor. 24 Nisan Salı akşamı saat 21:30'da gerçekleşecek olan 75. programın konukları ünlü oyuncu Tolga Çevik ve genç müzisyen Burak Ekinil olacak.

Erim Özşen'in sorularıyla keyifli bir sohbete imza atacak olan Tolga Çevik, Avrupa Yakası adlı dizide Sacit karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiş, son olarak kendi hazırladığı Komedi Dükkanı ile gönüllerde taht kurmuştu. Çevik en son “Sen Kimsin?” filminin senaristliğini ve başrolünü üstlendi. 

“Sen Kimsin?” filminin müziklerini yapan Jingle House ekibinden Burak Ekinil de Lokal Anestezi’nin bir başka konuğu olacak. Aşina olunan pek çok reklam, film ve dizi müziğinde besteci olarak imzası bulunan ve “Balık” adını verdiği ilk albümüyle müzik dünyasına eğlenceli bir giriş yapan Burak Ekinil de, yepyeni şarkılarını ilk kez Lokal Anestezi izleyicileri ile paylaşacak. 

Erim Özşen’le Lokal Anestezi’de montaj yok, reyting yok, kameralar yok, reklam arası yok ve dahası sohbetler ‘bip’lenmiyor! Lokal Anestezi’ye katılan konuklar en doğal halleriyle, sansürsüz bir ortamda, sahnede sizlerle beraber gülüyor, eğleniyor. Binboa sponsorluğunda gerçekleşen Lokal Anestezi, 2012 sezonu boyunca konuklarını ayda iki kez Salı geceleri olmak üzere Babylon’da ağırlamaya devam edecek.

Konuğuyla birlikte güldüğünüz ve eğlendiğiniz, herkesin eşit, herkesin konuk ve herkesin katılımcı olduğu Lokal Anestezi’nin bilet fiyatları ayakta 17 TL, masada ise 28 TL olacak. Biletler, Biletix’de!

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye www.lokalanestezi.com, www.facebook.com/binboa ve www.twitter.com/binboa adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Programı

21:30 Kapı Açılış

Konum