John Talabot (DJ set) & Pional (Live)

2012'nin kuşkusuz en çok konuşulan elektronik müzik albümüne imza atan John Talabot ve yaptığı mix’lerle ismini ön plana çıkaran Pional, 26 Nisan Cuma gecesi İstanbule'nun katkılarıyla Babylon’da!

John Talabot

İspanyol DJ ve prodüktör John Talabot, The Guardian ve Pitchfork başta olmak üzere pek çok büyük müzik otoritesi tarafından hiç şüphesiz en çok konuşulan isimlerden biri. İlk albümü "Sunshine"ı 2009 yılında çıkaran sanatçı, 2012 tarihli albümü  "ƒin" ile elektronik müziğe farklı bir boyut kazandırmayı başardı. Yeni nesil deep house, disco ve yer yer de indie pop’un etkileşimini en iyi şekilde temsil eden sanatçının şarkıları da organik ve hayat dolu. Avrupa’da pek çok önemli kulüp ve festivalde sahne alan John Talabot şimdi de Babylon’da hayranlarını dans pistine davet ediyor.

Pional

Miguel Barros ya da bilinen adıyla Pional, İspanya elektronik müzik sahnesinin en değerli isimlerinden biri olarak gösteriliyor. Moodymann’den Matias Aguayo’ya, Caribou’dan Grizzly Bear’a kadar pek çok isimden etkilenerek yola koyulan İspanyol prodüktör, İlk olarak “A Moot Point” ile dikkatleri üzerine topladı ve “We Have Been Waiting For You” ile elektronik müzik dünyasında yerini sağlamlaştırdı. Yaptığı edit ve mix’lerle John Talabot, Delorean, Clinic ve Ariel Pink’s Haunted Graffiti parçalarına yeni bir renk katan Pional’dan James Holden ve Erol Alkan da övgüyle bahsediyor. Pional, kendi parçaları ve mix’lerinin yanında John Talabot’un Destiny ve So Will Be Now adlı şarkılarına da vokaliyle imzasını atıyor.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
00:00 Pional
00:00 John Talabot
00:00 Mabbas
22:00 Mabbas

Konum