Kampüs Konserleri: Sabancı Üniversitesi

Üniversite gruplarını ağırladığımız yeni konser serisi “Kampüs Konserleri”nin ilkinin gerçekleşeceği 27 Kasım akşamı Sabancı Üniversitesi konuğumuz oluyor!

False Cassettes

2016 yılında Sabancı Üniversitesi’nde okuyan bir grup müzik tutkunu arkadaşın bir araya gelerek kendilerini yeni müzikler üreterek ifade etmeye adamasıyla False Cassettes kuruldu. Grubun 5 şarkıdan oluşan ilk EP'leri “Visions”ı 2018 yılının başında yayımladı. Beste çalışmalarına hız kesmeden devam eden rock dörtlüsü; kendi şarkılarının yanı sıra Led Zeppelin, Muse, Queens of the Stone Age gibi grupların şarkılarını da yeniden yorumlayarak dinleyicilere stoner rock'tan hard rock'a geniş bir yelpaze sunuyor. 

Son Shuttle Kaçtı ?!

Rock ve metal grubu olan Son Shuttle Kaçtı ?!; yakın arkadaşlığın getirdiği sıcak ve içten bağı, müzik aracılığıyla sahnelere taşımak amacıyla 2017 Kasım ayında kuruldu. Türkçe ve İngilizce şarkılardan oluşan, enerjisi yüksek bir setlist ile performanslarına devam eden ekip; şehrin her köşesinde seyircileriyle buluşmayı hedefliyor. 

The Clues 

Ecem Öykü Yıldırım, Efe Cağferoğlu, Timur Zyrtloğlu ve Ege Kumkumoğlu tarafından Sabancı Üniversitesi’nde kurulan The Clues 2017 yılının sonunda kurludu. Blues ve rock türleri üzerine yoğunlaşan The Clues, daha önce Sabancı Üniversitesi Müzik Kulübünün, okul içi ve okul dışı olmak üzere birçok sahnesinde yer aldı. Aynı zamanda DasDas Sahne ve Sokak Sahne’de de kendi konserlerini veren The Clues; cover performanlarında farklı yaklaşımlarını çeşitli gitar, alto saksafon ve davul sololarıyla dinleyicilerle buluşturuyor.

Biletler için Mobilet!
 

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
20:45 The Clues
21:45 Son Shuttle Kaçtı ?!
22:45 False Cassettes

Konum