Tropics (Live) + Lymbyc Systym (Live)

Artık Matrix, Bermuda Şeytan Üçgeni ve İzel Çelik Ercan gibi bir üçlememiz daha var. Hem de ne üçleme... Yeme de yanında yuvarlan; Chill’n Roll Night Club’dan bahsediyoruz.

B Yüzü başlığıyla İstanbul gece hayatının saçına şekil veren oluşum, Ekim - Kasım – Aralık aylarını kaliteli müzik, kaliteli müzik ve daha çok kaliteli müzikle koyun koyuna geçirmenizi sağlayacak. Nasıl sağlayacak? Bizim dilimizde tropik halay, yabancı dilde chill-wave olarak tabir edilen müziğin son dönemlerdeki en başarılı isimlerinden Tropics’le sağlayacak.

Kafa kağıdındaki ismi Chris Ward olan Londralı prodüktörün, yer yer tropik iklim, yer yer de Caribou etkili sound’unu kulağınızdan aşağı bir güzel boca edeceği performansı ile Babylon Lounge, chill-wave’in İstanbul şubesi olacak. Son olarak Popup Cinema adlı EP’siyle iTunes, iPod ve Minton MP3 çalarlarınıza konuk olan Tropics, 28 Kasım’da sizinle aynı havayı soluyacak.

DJ kağıdındaki ismi Sotu The Traveler olan Hollanda elektronik müzik büyükelçimiz Barış Akardere de, Tropics’in hemen ardından gecenin vitesini yükseltecek. Gurbetçi olmanın verdiği avantajları sahaya yansıtması beklenen Sotu, gecenin en iyi huylu bölüm sonu canavarı olacak.

Son zamanlarda XXYYXX’e yaptığı remix ve fall’n.luv şarkısıyla alkışı, övgüyü ve goygoyu sonuna kadar hak eden Badmixday de bu gecenin ateşini yakan ilk isim olarak dinleyicilerden Takdir Belgesi’ni alacak.

Chill demek sakin demek, roll demek yuvarlan demek, Yalanımız yok; inanmazsanız Google Translate’e bakın.

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 Lymbyc Systym
23:00 Tropics

Konum