Lokal Anestezi - Special Guest: İskender Paydaş

‘Zap’lanamayan ilk ve tek Talk Show programı6 Mart’ta Babylon’da!

Binboa’nın sunduğu Lokal Anestezi’nin yeni konuğu İskender Paydaş

Türkiye’nin televizyonda yayınlanmayan ilk ve tek Talk Show’u Erim Özşen’le Lokal Anestezi, sahnesinde bu kez aranjör, besteci ve prodüktör olarak  müzik sektöründe önemli başarılara imza atan İskender Paydaş’ı ağırlıyor. Binboa sponsorluğunda, 6 Mart Salı gecesi saat 21:30’da Babylon’da gerçekleşecek etkinlikte Paydaş, hem Erim Özşen ile keyifli bir sohbete imza atacak, hem de yeni çıkardığı “Zamansız Şarkılar” albümünden parçaları katılımcılarla hep bir ağızdan seslendirecek. “Müzik, sohbet ve kahkaha garantili bu harika deneyimin biletleri Biletix’de.

‘Zap’lanamayan ilk ve tek talk show programı Erim Özşen’le Lokal Anestezi, Babylon’da Binboa sponsorluğunda gerçekleşen programlarına devam ediyor. 6 Mart Salı gecesi saat 21:30’da gerçekleşecek olan 71. programın konuğu müzisyen İskender Paydaş olacak. 

Erim Özşen’le Lokal Anestezi’de montaj yok, reyting yok, kameralar yok, reklam arası yok ve dahası sohbetler ‘bip’lenmiyor! Lokal Anestezi’ye katılan konuklar en doğal halleriyle, sansürsüz bir ortamda, sahnede sizlerle beraber gülüyor, eğleniyor. 

Binboa sponsorluğunda gerçekleşen Lokal Anestezi, 2012 sezonu boyunca konuklarını ayda iki kez Salı geceleri olmak üzere Babylon’da ağırlamaya devam edecek.

Konuğuyla birlikte güldüğünüz ve eğlendiğiniz, herkesin eşit, herkesin konuk ve herkesin katılımcı olduğu Lokal Anestezi’nin bilet fiyatları ayakta 17 TL, masada ise 28 TL olacak. Biletler, Biletix’de!

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye www.lokalanestezi.com, www.facebook.com/binboa ve www.twitter.com/binboa adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Programı

21:30 İskender Paydaş

Konum