Mala In Cuba

DJ, prodüktör ve plak şirketi sahibi, on parmağında on marifet olan dubstep üstadı Londra çıkışlı Mala ikinci kez Babylon İstanbul sahnesinde, bu sefer bambaşka bir projeyle.

"Mala In Cuba” sanatçının Havanalı müzisyenlerle beraber kaydettiği kültürler arası köprü görevi gören ortak bir çalışmanın ürünü olma özelliği taşıyor. 2012 yılında çıkan albüm, dubstep ve Küba müziğinin köklerini bulmak için başlatılan bir müzikal yolculuk. Bu yeni proje ile bu müzikal yolculuk, iki çok farklı ayrı adada, Küba ve İngiltere’de geçiyor. Yaratıcılığın en üst seviyede hissedildiği bu proje pek çok önemli müzik üstadı tarafından da olumlu notlar almayı başardı.  

Mala müziğe dubstepin henüz yeni meyvelerini verdiği 2000’lerin başında Güney Londra’da başladı ve arkadaşı Coki ile “Digital Mystikz” adındaki kendi plak şirketini kurdu. 2011 yılında Kübalı müzisyenlerle çalışması sonucunda; dubstep hareketini kültürel etkileşimlerle kullanmaya başlayan sanatçı, kendisinin DJ performansına eşlik etme şansı yakalayanların kalbinde unutulmaz bir yere sahip.  Mala’nın müziği güçlü freakanslarla insanları birbirine bağlayan, barışçıl bir felsefeyi hedefliyor.

Etkinlik Programı

00:00 NODATA
22:00 NODATA
23:55 Mala

Konum