İlhan Erşahin's Love Trio with Arto Tunçboyacıyan

Bundan tam 8 yıl önce, New York East Village’te yanmış bir binanın harabeye dönmüş zemin katında bir café olarak açılan Nublu’nun bugün New York underground sahnesinin hatrı sayılır mekanlarından biri haline gelmesinde hiç kuşkusuz İlhan Ersahin, Jesse Murphy ve Kenny Wollesen’dan oluşan Love Trio’nun büyük payı var.

 NOKIA OVI MÜZİK SUNAR: NUBLU JAZZ FESTİVAL 2011

***Konser biletinizle 9 Mart Çarşamba günü Babylon'da gerçekleşecek olan 2 etkinliğe de katılabilirsiniz.

***Love Trio with Arto Tunç Boyacıyan konserinin 22.00 seansı www.radyobabylon.com'dan canlı olarak yayınlanacaktır.

**** Bu etkinliğe aldığınız bilet ile Nublu Jazz Festival kapsamındaki son etkinlik olan 12 Mart Cumartesi tarihli Nublu Jazz Festival Closing Jam'e kapıda biletinizi göstererek ücretsiz girebilirsiniz.


Electronica ile dub’ı (ki dub efsanesi U-Roy ile bir album bile yaptılar), nu-jazz ile drum&bass’i en orijnal halleriyle buluşturan Love Trio’ya son zamanlarda Türkiye’nin çok iyi tanıdığı bir usta, Arto Tunçboyacıyan konuk oluyor. Bugüne kadar Paul Motian, Chet Baker, Joe Zawinul, Arthur Blythe, Wayne Shorter, Dino Saluzzi, Marc Johnson, Al Di Miola, Mike Stern, Paul Winter, System of a Down gibi pek çok önemli isimle sahne alan, kayıtlar yapan ünlü perküsyon ustası Arto Tunçboyacıyan ile Love Trio’nun Türkiye prömiyeri de tabii ki Nublu Jazz Festivali kapsamında 9 Mart Çarşamba gecesi Babylon’da!

Warm-Up & After Party by Barış K

http://music.ovi.com/tr/tr/pc/

Etkinlik Programı

20:00 Kapı Açılış
23:00 İlhan Erşahin's Love Trio with Arto Tunçboyacıyan

Konum