Babylon Presents: Hindi Zahra Turnesi

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Babylon Presents serisi Türkiye'de büyük ilgi gören Hindi Zahra konserleri ile İstanbul'un yanı sıra Ankara ve İzmir izleyicisiyle buluşuyor.

Dünyanın en iyi canlı müzik mekanları arasında gösterilen Babylon, kendi mekanı dışında düzenlediği “Babylon Presents” serisi ile Babylon ruhunu Türkiye'nin farklı şehirlerine taşıyor. Geçtiğimiz sezon sahne aldığı Babylon konserinde büyük ilgiyle karşılanan Hindi Zahra Babylon Presents serisi kapsamında bu sezon İstanbul’un yanı sıra Ankara ve İzmir’de de izleyicisiyle buluşuyor.

Caz ve dünya müziğini benzersiz bir şekilde harmanlayan genç ve yetenekli sanatçı Hindi Zahra, kendine özgü üslubunu, caz ve Fas kökenlerinden gelen enstrümanlarla zenginleştirmeyi başarıyor. Babylon Presents konserlerinin ilki için 17 Ekim’de İstanbul Volkswagen Arena’da izleyicisinin karşısına çıkacak Hindi Zahra 18 Ekim’de Ankara Hayal Kahvesi’nde ve 20 Ekim’de İzmir Arena’da sahne alacak.

Babylon Presents’in İstanbul konserinde Ceylan Ertem de sahne alacak

Hindi Zahra’nın 17 Ekim İstanbul konseri öncesinde Volkswagen Arena, Türkiye’nin en güçlü kadın vokallerinden Ceylan Ertem’in benzersiz performansına da ev sahipliği yapacak.  “Soluk" adlı ilk solo albümünü 2010 yılında yayınlayan Ceylan Ertem, hayatında ve Türk müzik tarihinde iz bırakmış kadın müzisyenlerin şarkılarını yorumlayacak.

Etkinlik Programı

Konum