Gigology Night: Digits ''Live'' + Afbuel/Puht!/Büber @ Babylon Lounge

İstanbul’un en heyecan verici, en taze, elektronik müziğin tüm titreşimlerine açık ajansı Gigology cumartesi gecesi Babylon Lounge’a çıkartma yapıyor!

Gigology ekibinin en parlak isimlerinden Puht! (Onur Yazıcı), Naïve Rats projesi ile de adlarını duyuran Afbuel (Yiğit Soncul) ve özellikle, mixtapeleri ile beğeni toplayan Büber, 21 Nisan’da gerçekleşecek olan gecede Babylon Lounge’da dinleyicileriyle buluşacak.

Gecenin özel konuğu ise, kitleleri dans etme potansiyelleri kanıtlanmış bu isimlere Bad Passion grubundan da tanınan ve yaptığı müziği karanlık elektronik pop olarak tanımlayan Kanadalı müzisyen Digits.

Akılda kalıcı melodileri akıcı ritmlerle birleştiren sanatçı, çeşitli festivallerde Class Actress, Au Palais, Dan Black, DVAS, Blue Hawai gibi bağımsız synth-pop sahnesinin önemli yeni nesil isimlerden önce sahne aldı.

Sevenlerine bir hatırlatma da yapmak lazım; Digits’in son çalışması olan “Lost Dream EP” kendi sitesinden ücretsiz olarak indirilebiliyor: www.digitsmusic.com/lostdream.html

Event Program

Location