Pazar Pazar Babylon: Can Güngör & Can Kazaz

İstanbul bağımsız müzik sahnesinin iki yetenekli müzisyeni ve söz yazarı, Can Güngör ile Can Kazaz 3 Nisan'da Babylon’da.

Can Güngör

Şarkıcı, söz yazarı, besteci, aranjör, prodüktör ve multi-enstrümantalist Can Güngör'ün, iki şarkıdan oluşan “Ben Oradaydım Zaten / Silik Düşler” adlı EP'si, dijital mecralarda ve 45'lik plak olarak Olmadı Kaçarız plakçılık tarafından 2014 sonunda yayınlandı. Solo kariyerine yönelmeden önce, uzun yıllar birçok topluluk ve müzisyene davuluyla eşlik eden, birçok albüme aranjörlük ve prodüktörlük yapan Can Güngör, 12 şarkılık bir albüm için stüdyoya girdi ve 'do it yourself' tadında bütün enstrümanlarını kendisinin çaldığı kayıtlarını tamamladı.

Can Kazaz

Fizik öğrenimini bırakarak İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde müzik eğitimi almaya başlayan Can Kazaz, Litvanya Müzik ve Tiyatro Akademisi’nde müzik kompozisyon çalışmalarında bulundu. “Kesme Bardak” isimli EP’sinin ardından Babylon'da Demonation Festivali'nde sahne alan Can Kazaz, tuşlu çalgılar, gitar, bağlama, mandolin, melodika ve perküsyon aletlerinin yanı sıra ilk kez eline aldığı bir enstrümanı da kullanabiliyor.

Event Program

16:00 Doors Open
17:00 Can Kazaz
18:30 Can Güngör

Location