"Roots, Rock, Reggae" by Sattas, Öncesi ve Sonrası: Selekte C Fyah

“Roots, rock, reggae: dis a reggae music!” Reggae sahnesinin önde gelen isimlerinden Sattas ve Sattas’ın öncesi ve sonrasında kabin başında olacak C Fyah; 11 Ağustos’ta konuğumuz oluyor. Reggae’den dancehall’a, dub’dan jungle’a uzanacak gece boyunca dans pistinde buluşuyoruz!

Sattas 
Yerli müzik sahnesinin önde gelen reggae gruplarından Sattas; kurulduğu yıldan günümüze kadar müziğe yaklaşımı, zevkleri ve eğitimleri farklı bağımsız müzisyenlerin, beraber üretim yapma ve performans sunma gayreti ile bir araya geldi. Reggae’nin özünden uzaklaşmadan caz, ska, dub ve rock formlarını müziğinde birleştiren ekip; çağdaş soundları, yaratıcı yorumları, yüksek performansları ve izleyicisiyle kurduğu özel etkileşimiyle ismini duyurdu. Yerli ve uluslararası sahnede temsilcisi oldukları müzikal tavrın ritmi ve dinamiklerini kendine özgü stiliyle ortaya koyan Sattas; benzeri az sahne performanslarına sadece reggae severleri değil, tüm müzikseverleri davet ediyor.

C Fyah 
2012 yılında selekta ve DJ’liğe başlayan C Fyah; reggae, dancehall, dub, digital dub, garage, drum n bass ve jungle gibi türlere yer verdiği setlerinde türler arası yaptığı dinamik kombinasyonlar yapıyor. Son zamanlarda kendi prodüksiyonlarına ağırlık veren DJ, dinleyicisine dinamik ve enerji yüklü bir deneyim vadediyor. C Fyah aynı zamanda 95.0 Açık Radyo’da aylık olarak “Beton Orman On Air” programını hazırlayıp sunuyor.

Biletler Biletix ve Mobilet'te!

Event Program

21:00 Doors Open
21:00 C Fyah
22:00 Sattas

Location