Bob Marley Doğum Günü Kutlaması: Sattas, C Fyah

Sevginin ve barışın temsilcisi Bob Marley’in 79. doğum gününü, her yıl olduğu gibi, 3 Şubat'ta hep beraber kutluyoruz!

Sattas'ın Bob Marley parçalarına yer vereceği buluşmada; C Fyah (DJ set) geceyi başlatıyor! Kitleleri peşinden sürükleyen, özgürlüğe, sevgiye ve hayata tutkusunu her alanda ifade eden Bob Marley'in şarkılarını; bu özel gecede, hep birlikte söyleyeceğiz!

Sattas
Yerli müzik sahnesinin en önemli reggae gruplarından Sattas; kurulduğu yıldan günümüze kadar müziğe yaklaşımı, zevkleri ve eğitimleri farklı bağımsız müzisyenlerin, beraber üretim yapma ve performans sunma gayreti ile bir araya geldi. Yurtiçindeki ve yurtdışındaki sahne performanslarında, temsilcisi oldukları müzikal tavrın ritmi ve dinamiklerini ortaya koyan Sattas; Marley’in bir sözüne dikkat çekiyor: "Müziğin en güzel tarafı, vurduğunda canınızı yakmaması".

C Fyah
2012 yılında DJ’liğe başlayan C Fyah; reggae, dancehall, dub, digital dub, garage, drum n bass ve jungle gibi türlere yer verdiği setlerinde türler arası yaptığı dinamik kombinasyonlar yapıyor. C Fyah aynı zamanda 95.0 Açık Radyo’da aylık olarak “Beton Orman On Air” programını hazırlayıp sunuyor.

Biletler Biletix, Mobilet ve Passo'da!

Event Program

21:30 Doors Open
21:30 Bob Marley Doğum Günü Kutlaması: Sattas, C Fyah

Location