Lokal Anestezi - Special Guest: Kenan Doğulu

Zap’lanamayan ilk ve tek Talk Show programı geri dönüyor!

Lokal Anestezi, Binboa ile Babylon’da başlıyor

Türkiye’nin televizyonda yayınlanmayan ilk ve tek Talk Show’u Lokal Anestezi, yeni sezon bölümleriyle 24 Ocak Salı gecesi saat 21:30’da Babylon’da başlıyor.Binboa sponsorluğunda gerçekleşecek olan Lokal Anestezi’nin ilk konuğu ise Kenan Doğulu! Erim Özşen’le Lokal Anestezi’de montaj yok, reyting yok, kameralar yok, reklam arası yok ve dahası sohbetler ‘bip’lenmiyor! Ünlü konuklar en doğal halleriyle, sansürsüz bir ortamda, sahnede sizlerle beraber gülüyor, eğleniyor. Müzik, sohbet ve kahkaha garantili bu harika deneyimin biletleri Biletix’de.

Özlenen talk show programı Lokal Anestezi, Binboa ile Babylon’da başlıyor. 24 Ocak Salı gecesi saat 21:30’da gerçekleşecek olan 2012’nin ilk programının konuğu ise Kenan Doğulu!

İlk kez 2006 yılında hayata geçen Erim Özşen ile Lokal Anestezi, bugüne dek Cem Yılmaz, Sertab Erener, Nil Karaibrahimgil, Ceza, Yalın, Mor ve ötesi, Mustafa Ceceli, Ayşe Özyılmazel, Aylin Aslım, Atiye, Şevval Sam, Levent Yüksel ve Hayko Cepkin gibi ünlü ismi sahnesinde konuk etti. Gerçekleşen 68 programda, 44 sanatçının konuk olduğu Lokal Anestezi, 2012 sezonunda Binboa sponsorluğunda gerçekleşecek. Binboa ile Lokal Anestezi,2012 sezonu boyunca ünlü konuklarını ayda iki kez Salı geceleri olmak üzere Babylon’da ağırlamaya devam edecek.

Benzerlerinden farklı olarak, televizyondan izleyiciye değil, doğrudan katılımcıya ulaşıyor. Lokal Anestezi’ye katılanlar, hayranı olduğu sanatçıyla birebir sohbet ediyor, şarkı söylüyor, hediyeler kazanıyor ve ev ortamı samimiyetinde gerçekleşen bu eğlencenin bir parçası oluyor.

Event Program

21:30 Kenan Doğulu

Location