Pull Up! Reggae Night

Boomshakalaka! Reggae ve dub sahnesinin üretken isimleri C Fyah ve ITEKAKA; DJ set ile trompet’i birleştirdikleri dinamik konseptleriyle, “Pull Up! Reggae Night” için 11 Haziran’da Babylon'a konuk oluyor! Reggae’den dancehall’a, dub’dan jungle’a uzanacak gece boyunca dans pistinde buluşuyoruz! Gecenin açılışında DJ set’iyle Mr. Vertigo kabin başında olacak.

ITEKAKA
Yaklaşık 20 senedir birçok müzisyene trompetiyle eşlik eden Mert Fehmi Alatan, namı-diğer ITEKAKA, 2021’ın son aylarında Aga B ile ortak yayımladığı “Hiyerarşi Yok” teklisiyle kendi prodüksiyonlarına başladı. Nisan 2022’de Çağrı Sinci ve Levvera ile “Bi Tane Daha” teklisini paylaşan ITEKAKA,  bugünlerde aktif olarak Bosphoroots ile sahne alıyor ve DJ/prodüktör kimliğiyle reggae, dub ve hip-hop üretimlerine devam ediyor.

C Fyah
2012 yılında DJ’liğe başlayan C Fyah; reggae, dancehall, dub, digital dub, garage, drum n bass ve jungle gibi türlere yer verdiği setlerinde türler arası yaptığı dinamik kombinasyonlar yapıyor. Son zamanlarda kendi prodüksiyonlarına ağırlık veren C Fyah, aynı zamanda 95.0 Açık Radyo’da aylık olarak “Beton Orman On Air” programını hazırlayıp sunuyor.

Biletler Biletix'te!

Event Program

21:00 Doors Open
21:00 Pull Up! Reggae Night

Location