Cemiyette Pişiyorum, Öncesi: Deli Gömleği

Yerli sahnenin alt kültür hikayeleri anlatan kült punk triosu Cemiyette Pişiyorum ve punk ve grunge temelindeki yüksek sesli müziğiyle kendi kitlesini oluşturan Deli Gömleği ile 28 Mart Perşembe akşamı Babylon’da buluşuyoruz!

Cemiyette Pişiyorum
2000 senesinde Beyoğlu’nda kurulan ve yolculuğu günümüze kadar süregelen Cemiyette Pişiyorum; alt kültür hikayelerini anlatan şarkılarıyla punk kökeninden fazla uzaklaşmadan zamanın ruhunu yoklamaya devam ediyor. Yerli punk camiasının kült ekiplerinden Cemiyette Pişiyorum’un parçalarına hep beraber eşlik etmek için bir araya geliyoruz.

Deli Gömleği
Punk, alternatif rock ve grunge temelinde kendine özgü karakterini koruyarak birçok kayıt yayımlayan Deli Gömleği, uzun soluklu müzik hayatı boyunca yurt içi ve yurt dışında farklı şehirlerde, festivallerde ve mekanlarda performanslar verdi. Sessizliğini yeni kayıtlarıyla bozarak dinamik performanslarına devam eden ekip, gitarların sesini kısmaya yanaşmıyor. Ritmik davullara ve yerinde duramayan bas melodilerine eşlik eden sözleriyle Deli Gömleği, Cemiyette Pişiyorum öncesinde sahneyi ısıtıyor.

Event Program

20:30 Doors Open
21:30 Cemiyette Pişiyorum, Öncesi: Deli Gömleği

Location