Kalben ile Yeni Zaman Şarkıları

Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü, yepyeni şarkıyla kutlamak için şarkıcı - söz yazarı geleceğinin ülkemizdeki en üretken isimlerinden Kalben ile 8 Mart - Cuma günü Babylon’da buluşuyoruz!

Kariyerinin başından beri anlattığı evrensel insan hikayeleri ile kendi yolunu çizen, şarkıcı - söz yazarı geleceğinin ülkemizdeki en üretken isimlerinden Kalben, Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü, sözü ve müziği sanatçıya, düzenlemesi Genco Arı'ya ait olan yeni şarkısı “Hatıraların Gölgesi” ile kutlamak için Babylon’da.

“Birbirimizin hayallerinden, neşelerinden ve güzel haberlerinden beslenmeyi, ilham almayı derinden özlediğimiz bir zamanın içinden geçiyoruz.” diyen sanatçı, 8 Mart’ı kutlamak istediği yeni şarkısı hakkında şunları söylüyor: “. Her renkten, dilden, inanç ve inançsızlıktan, cinsiyet ve kimlikten insanın bir aradalığı, bugün insanlığın yarınına verilebilecek en değerli hediyelerden biri çünkü.”8 Mart’ta, Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde, “Hatıraların Gölgesi”nin doğum gününde hep birlikte Babylon’da buluşuyoruz.

Event Program

21:00 Doors Open
22:00 Kalben ile Yeni Zaman Şarkıları

Location