Kamufle Moral Band + Kabus Kerim @Midnight Session

Türkçe rap müziğe yeni bir soluk getiren taze ekiplerden Kamufle Moral Band ve Midnight Session'da Kabus Kerim 13 Mayıs Cuma gecesi Babylon sahnesinde.

Kamufle Moral Band:

Türkçe rap müziğin sevilen ismi Kamufle ve alternatif rock sahnesinden Moral Band’in ortak projesi “Kamufle Moral Band”, Kamufle'nin son albümü "Hayale Daldım"da yer alan şarkıları blues, country ve folk tınılarının harmanlandığı bir tarza çeviriyor. "Hayale Daldım" albümünün yanı sıra Kamufle'nin sevilen diğer şarkılarının da yeniden düzenlendiği bu proje, Türkiye hip-hop sahnesine farklı bir soluk getiriyor.

Grup Üyeleri: Kamufle, Tolga Türünz (Gitar & Vokal), Cem Şahin (Solo Gitar), Tansel Türünz (Davul) Baran Bekiroğlu (Bas Gitar), Harun Adil (Back Vokal)

Kabus Kerim:

Müzik tarihine kazınmış kült oluşumlardan Cartel ve Karakan’dan Kabus Kerim, Anadolu pop ve Türkçe psikedelik müziğini kendine özgü tarzıyla baştan yaratan setleriyle, 5 Mart gecesi Babylon performanslarına kaldığı yerden devam ediyor.

“Eskiden yeniye, daima ileriye” düsturuyla eski usul hip hop kültürünü yaşatmaya devam eden Kabus Kerim, setlerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

Babylon'da 13 Mayıs akşamı iki etkinlik arka arkaya düzenleniyor. Kamufle Moral Band etkinliğine aldığınız biletle, Kabus Kerim etkinliğine de katılabilirsiniz.

Event Program

21:30 Doors Open
22:30 Kamufle Moral Band
23:59 Kabus Kerim

Location