Second, Before: Samet Çiçek

Pop punk ve Türkçe sözlü punk rock’ın yıkılmayan kalesi Second ve öncesinde bağımsız sahnenin sevilen şarkıcı ve şarkı yazarlarından Samet Çiçek ile 30 Kasım’da buluşuyoruz!

Second

1999 yılında üretimlerine başlayan punk grubu Second, yeni kadrosuyla beraber 2020’den bu yana yeni parçalarını yayımlamaya ve konserlerine kaldığı yerden devam etmeye başladı. Second’ın yeni kadrosunu; grubun kurucu üyesi Özgün Semerci, son dönem üretimlerinin mimarı prodüktör Kerem Brumend, yerli punk rock sahnesinin sevilen isimleri Alican Şalt ve Parham A.G oluşturuyor. Tükenmeyen enerjisi ve sevilen şarkılarıyla yıllar içerisinde ismini duyurmaya devam eden grup; punk rock’ın önemli isimlerinden NOFX, Yellowcard, Mxpx gibi gruplar ile İstanbul'da aynı sahneyi paylaştı. 2020’in ilk aylarında dinleyicisiyle buluşan teklisi “Aklımda Bi Kördüğüm” ile başlayarak yeni kayıtlarını paylaşan Second; yeni bir pop-punk hikayesi yazıyor. Grubun bu yıl yayımlayacağı pek çok şarkı konserlerinde ilk kez seyirciyle buluşuyor.

Samet Çiçek

Mizahi sözleri, neşesi bol seslerle ördüğü parçalarıyla dinleyicisine gülüşler bırakan Samet Çiçek, müziğin yanı sıra animasyon ve gastronomi alanlarında aktif. Bağımsız sahnede de uzun yıllardır üretimlerini sürdüren müzisyen, samimiyet ve umutla sarmalanmış teklilerini dinleyicisiyle buluşturuyor.

Biletler Biletix ve Mobilet'te!

Event Program

20:30 Doors Open
21:00 Samet Çiçek
22:15 Second

Location