KAN KARDEŞLER

-


CEZA

Türkçe rap’in kilometretaşı. ’90’lı yıllarda mikrofonu eline aldığından bu yana sahnenin en etkili isimlerinden biri olarak kabul ediliyor ve bayrağı en önde taşımaya devam ediyor.

KABUS KERİM

İlk Türkçe rap örneklerinde imzası bulunan MC ve beatmaker. Karakan ve Cartel dönemi üretimleri hala zamana yenilmedi, Anadolu'dan cımbızladığı sample'larla oldskool beat'ler yazma konusunda usta.

ERCİ-E

Erci-E, Türkçe rap’in ikonik karakterlerinden, türün ilk resmi icracılarından biri. Cartel dönemi bir yana, solo işleriyle de yerli hip hop'a katkısı büyük.

KHONTKAR

Anaakım bariyerlerini trap ile yıkan müzisyen, bu kültürün ülkedeki en popüler temsilcilerinden. Kendi üretimi beat'leri, sıra dışı çizgisi ile öncü niteliği taşıyor.

90BPM

Da Poet, Farazi, Kayra, Savai ve Sorgu’dan kurulu bir hip hop kolektifi. Bir nevi yeni nesil Türkçe rap’in yıldızlar karması.

BANEVA

Hip hop dünyasının genç ve yetenekli isimlere her zaman ihtiyacı var. Baneva da onlardan biri. Rhyme'ların akıp gittiği, üstün flow yeteneği onu bir adım öne çıkarıyor.

DJ BIG POPPA

15 yılı aşkın süredir İstanbul hip hop sahnesinde etkin olarak eylemlerini sürdürüyor. Konu hip hop ise festival ve kulüp sahnelerinde pikapların başında mutlaka ona rastlarsınız.

DJ LIL ZEY

Berklee mezunu, şarkıcı, söz yazarı ve DJ. Trap müziği, bu akımın doğduğu ve egemen olduğu şehirde yaşayan ve soluyan Lil Zey, hip hop sahnemizin parlayan yıldızlarından.

Event Program

21:00 Doors Open

Location