Garanti Caz Yeşili: Lucy Rose (Solo)

İngiliz sanatçı ve söz yazarı Lucy Rose, 6 Ekim Perşembe akşamı Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında ilk kez Babylon sahnesinde.

Doğup büyüdüğü Warwickshire’dan ayrıldıktan sonra, indie ve akustik türler üzerine keşfe çıkan Rose, 2011 yılında single üçlemesi; “Middle Of The Bed”, “Scar” ve “Redface”yi müzikseverlerle paylaştı. Bombay Bicycle Club’ın konser turlarına eşlik edip albüm kayıtlarına vokaliyle destek veren Rose, bu yoğun tempo sonrası ilk stüdyo albümü için kolları sıvadı. Aynı zamanda Ghostpoet ve The Manic Street Preachers’ın parçalarına da vokal desteği veren sanatçı ilk albümü “Like I Used To”yu 2012 yılında yayımladı. Başarılı bir çıkış yakalayan Rose, 2015’te yayınladığı son albümü“Work It Out”ta yer alan “Our Eyes”, “Like An Arrow” ve “Til l The End” parçaları ile İngiltere radyolarında zirveye yerleşti. 2016 yılında, yine aynı albümde yer alan “Nebraska”nın video klibi için İngiltere’nin efsanevi aktörü Danny Dyer ile kamera karşısına geçen Rose, albümün başarılı çıkışını bir kat daha pekiştirdi. Yarattığı post-akustik pop dünyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sanatçı pastoral ve kırılgan karakterdeki şarkılarıyla dinleyenleri etkiliyor. Yeni albümünü 2017’de yayınlayacağı müjdesini veren Lucy Rose, her bir detayı incelikle işlediği performansıyla 6 Ekim’de Babylon sahnesinde olacak.

Nilipek. (Akustik)

Besteleri ve şarkılara getirdiği özgün yorumuyla hayranlık uyandıran isimlerden Nilipek., 6 Ekim Perşembe akşamı Babylon’da

İnternette yayınlanan kayıtlarıyla kendine has bir dinleyici kitlesi oluşturan Nilipek.; sakin vokali ve melodik aksanıyla huzurlu dünyasına davet ediyor. Festival ve akustik konserlerindeki performanslarıyla göz dolduran sanatçı, müzikseverlere akustik pop'tan alternatif rock'a geniş bir yelpazede sesleniyor. İlk albümü “Sabah” ile adından sıkça söz ettiren Nilipek., sade ve vurucu canlı performansıyla 6 Ekim Perşembe akşamı Babylon sahnesinde!

Garanti Bankası'na ait kredi kartı kullanıcılarına, normal dönem biletlerinde %20 indirim!
Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Event Program

20:30 Doors Open
21:00 Nilipek.
22:00 Lucy Rose

Location