Radyo Eksen Partisi

RADYO EKSEN’DE HAREKETLİ HAFTA SONLARI

13 yıldır beğendiğini çalan radyo, Radyo Eksen’de, yeni programlar başlıyor.  Yeni isimlerle hafta sonunu hareketlendiren, bu arada logosunu da yenileyen Radyo Eksen, bundan böyle dinleyicileriyle her ayın ilk cumartesi gecesi Babylon Lounge’daki Eksen Partisi’nde buluşacak. İlk parti 1 Aralık Cumartesi. Saat 22.00’de başlayacak etkinliğe giriş 10 TL. 

Yenilikler hafta sonunda  

-Gülşah Güray Cumartesi 17.00’de iyi konserleri, albümleri, kitapları ve filmleri kaçırmamanız için mesaiye kalacak, cumartesi programınız için önerilerde bulunacak. 

- Radyo Eksen’de artık Türkçe şarkılar da yer bulacak. Tarkan Teymen her Cumartesi 22.00’de tozlu sandıklardan çıkardığı plaklarından Erkin Koray’dan Silüetler’e kadar zamanın en kült isimlerini Ve Telefon Acı Acı Çalar programında Eksen dinleyicisiyle paylaşacak. 

- Cumartesi 23.00’te Artemis Günebakanlı, Eksen dinleyicisi için seçtiklerini Manyetik Bant’ta çalacak.

-Gülşah Turgut, her Pazar 17.00’deki Indeed’de haftalık paketler halinde yeni çıkanları tanıtacak. 

- Ve Kanat Atkaya evden plaklarını getirip iyi müzik çalacak. Radiohead’in küçük bir radyo istasyonunda çaldığı akustik Creep provası veya The Undertones’un Teenage Kicks’i bu programda duyabileceğiniz şarkılar arasında... Kanat Atkaya, 33-45’le her Pazar 96.2 Radyo Eksen’de. 

Klasiklere devam

Radyo Eksen’in kasikleşen hafta içi akışı değişmiyor. Sabahları Gülşah Güray uyandıracak, öğlen istekleri Gülşah Turgut toplayacak. Akşam eve dönenlere Güven Yıldız eşlik edecek. Gece 23.00’e kadarsa İrem Berkel’in sesini duyacağız. Gece 23.00 programları da aynı şekilde devam edecek. Pazartesileri sert çalan Çağlan Tekil’in programı Laneth, 12. senesine giriyor. Harun İzer, her Salı Alçak Basınç’la mikrofon başında. Londra’ya taşınan Sine Büyüka, orada olup biteni çarşamba günü yayınlanan programı Untitled’da anlatacak. Perşembeleri Güven Yıldız, dinleyeni bunalıma sokan programı  E Vitamini’ni sürdürecek. Hafta sonuna hazırlık programı Rock Show Cuma geceleri tüm hızıyla dinleyeni coşturmaya devam edecek.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış

Konum